Pozycjonowanie bez linkowania

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Biznestata

Pozycjonowanie bez linkowania

Post autor: Biznestata » 15 kwie 2019 20:51

Zastanawiam się, czy jest możliwe pozycjonowanie bez linkowania. Przedstawię sytuację. Dodając linki do wartościowych stron w większości te linki są usuwane, czyli niewiele one dają. Jeżeli nie są usuwane, to za jakiś czas strona staje się mało wartościowa jest to czysty spam. Może zamiast linków na przykładzie strony biznesmamy.pl dodawać tylko wyrażenie "biznesmamy", czyli pisać, że na biznesmamy to i to zauważyłam. Biznesmamy to i to robiły. W świadomości ludzi po jakimś czasie będzie się utrwalało słowo biznesmamy. Do tego w wynikach wyszukiwania po jakimś okresie to słowo będzie występowało dużo więcej razy. Może to jest lepszy sposób na pozycjonowanie, tworzenie marki, niż zaśmiecanie różnych stron spamem?
Biznes

FranczeskaWil

Re: Pozycjonowanie bez linkowania

Post autor: FranczeskaWil » 19 kwie 2019 16:06

Linkowanie to na pewno bardzo wazna rzecz w procesie pozycjonowania. Optymalizacja również, jednak najlepiej postawić oczywiście na jedno jak i drugie.

Magda75

Post autor: Magda75 » 23 kwie 2019 11:03

Jeżeli chcesz pozycjonować swoją stronę to znajdź specjalistów którzy się tym zajmują. Ja próbowałam sama ale nie przyniosło to oczekiwanych efektów.

dominica

Post autor: dominica » 23 kwie 2019 13:53

Pozycjonowanie wymaga odpowiedniej optymalizacji. Linki również odgrywają ważną rolę. Dlatego jeśli chcesz pozycjonować swoją stronę to skorzystaj z usług agencji interaktywnej. Samodzielnie można narobić więcej szkód niż pożytku. Znajomi współpracują z agencją SOLV i od tego czasu znajdują się na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google oraz mają wielu nowych Klientów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”