Rozliczenie PIT – do kogo się udać?

Zadaj pytanie księgowemu, może tutaj znajdziesz odpowiedź?
otylia

Rozliczenie PIT – do kogo się udać?

Post autor: otylia » 15 lut 2019 13:04

Szukam osoby, która rozlicza PIT-y . Kogo możecie wskazać z osób siedzących w temacie. Docelowo Gliwice, lecz jak na początku będzie zdalnie to też nie będzie źle. Chce mieć po prostu pewność, że będzie dobrze zrobione.

Kepsi

Re: Rozliczenie PIT – do kogo się udać?

Post autor: Kepsi » 16 lut 2019 19:55

Możesz poszukać kogoś, kto rozliczy Twój Pit wśród znajomych, jeśli masz w swoim otoczeniu kogoś, to się na tym zna lub udać się do biura rachunkowego. Teraz raczej wszystkie świadczą takie usługi. Ja mogę polecić Ci biuro, z którego sam korzystam, znajdziesz ich na stronie ksiegowy.gliwice.pl. Rozliczenia roczne, to jena z wielu usług, jakie mają w swojej ofercie. Jeśli to gdzieś niedaleko Ciebie naprawdę warto do nich podejść i przedstawić o co Ci chodzi. Pomoc u nich uzyskasz na pewno.

Falka

Post autor: Falka » 24 lut 2019 23:42

A trzeba komuś to zlecać? Moim zdaniem szkoda kasy skoro w necie masz dostępne programy do rozliczenia PITów za darmo.

Miranda

Post autor: Miranda » 03 mar 2019 13:13

A ja sie rozliczam sama - przeciez to dziecinne proste dla kogos, kto skonczyl chociazby podstawowke i umie odejmowac i dodawac. Sa teraz programy, ktore w 95% robia wszystko za nas - takze darmowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księgowi”