Własny biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
lorna77

Re: Własny biznes

Post autor: lorna77 » 11 sie 2019 01:28

Jak myślicie o biznesie odzieżowym to sprawdźcie także sobie weldoro.com. To dystrybutor outletowej odzieży włoskiej. Kuzyna prowadzi butik i od nich sprowadza ciuchy, są super jakości, od świetnych marek jak np. United Colors of Benetton.

michalina1

Post autor: michalina1 » 13 sie 2019 14:24

A może zamiast klasycznego sklepu postaw na usługę, jaką jest catering dietetyczny? Jeśli spełnisz podstawowy warunek, czyli dobrze gotujesz, możesz liczyć na stałość zleceń nie tylko w sezonie wesel i komunii.

Adam.Adamski

Post autor: Adam.Adamski » 28 sie 2019 15:14

z własnego doświadczenia wiem że jeśli chcesz założyć własny biznes to najlepiej niech on oscyluje wokół tego co umiesz i lubisz robić, moja koleżanka była jedną z najlepszych specjalistek w tańcu w Szczecinie, co oznacza że nie tylko była tancerką ale też pedagogiem i nauczycielem, przez bardzo długi czas wpierw obijała się o różne formy pracy, potem o różne szkoły tańca w Szczecinie, aż wreszcie uznała że koniec z tym! Założyła własną szkołę i zaczęła działań na pełen etat, w efekcie ... prowadzi jedne z najpopularniejszych zajęć z nauki tańca! Ale osiągnęła to głównie dlatego że się na tym znała, więc własny biznes = własne zajawki i zainteresowania

Roman77

Post autor: Roman77 » 29 sie 2019 10:13

Przede wszystkim, powinniście dobierać takie rozwiązania, które będą adekwatne do potrzeb Waszego biznesu. Tylko w ten sposób będziecie w stanie odpowiednio zadziałać pod kątem innowacji niezbędnych dla każdego biznesu.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 30 sie 2019 18:43

Z moich obserwacji wynika, ze całkiem dobrze radzą sobie firmy budowlane.

Mirka

Post autor: Mirka » 09 wrz 2019 05:19

Posiadanie własnego biznesu bardzo otwiera nam drogę na wiele możliwości oszczędzania na rzeczach potrzebnych, jak auto, paliwo naprawa, tańsze umowy z telefonem czy lepsze warunki konta bankowego.

sanderka70

Post autor: sanderka70 » 18 wrz 2019 20:43

Własny biznes to na prawdę fajna sprawa, niestety nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać, przekonałam się o tym na własnej skórze. Nie potrafiłam ogarnąć tych wszystkich opłat i wydatków, zasięgnęłam fachowców od doradztwa finansowego, teraz wszystko jest o wiele prostsze.

dominica

Post autor: dominica » 20 wrz 2019 12:51

Obecnie wiele osób działa w branży internetowej lub jako freelancer. Wówczas zamiast tradycyjnego najmu można wynająć wirtualne biuro, co znacznie ograniczy koszty. W wirtualnym biurze możesz korzystać z biurka w strefie co-working, wynająć salę konferencyjną czy skorzystać z outsourcingu usług biurowych np. księgowości. Wiadomo korzystając z biura Clever Office musisz dostosować się do ich godzin pracy. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie zalety tego rozwiązania myślę, że warto skorzystać. Tym bardziej, że wirtualne biuro Clever Office znajduje się w centrum biznesowym Krakowa nieopodal Urzędu Miasta!

amelka

Post autor: amelka » 25 wrz 2019 19:55

Ktoś z was ma firmę w UK? Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tej firmy (rejestrują firmę w UK i prowadzą księgowość). Mam już szczerze dość prowadzenia firmy w Polsce. Wysoki ZUS powoli mnie wykańcza.

Karika99

Post autor: Karika99 » 26 wrz 2019 16:44

Ciekawym ulepszeniem firmy może być system ERP, warto sobie poczytać o korzyściach z tego płynących. Wdrożenie nie jest łatwe, ale można sobie z tym poradzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”