Sprzątanie...

Nie objęte powyższymi kategoriami.
malwinka69

Re: Sprzątanie...

Post autor: malwinka69 » 20 wrz 2018 05:17

Jeżeli chodzi o sprzątanie biur, hal i innych pomieszczeń firmowych - polecam impuls24. Od jakiegoś czasu sprzątają u nas w biurach oraz toalety. Jest czyściutko, pachnąco i widać, że się starają.. Z tego co wiem, na rynku usług działają już ponad 30 lat, więc zdecydowanie są tutaj przodownikami w tej dziedzinie.

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 22 wrz 2018 10:38

Sprzątanie to trudna sprawa
Ostatnio zmieniony 09 paź 2018 18:10 przez olina788, łącznie zmieniany 1 raz.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 24 wrz 2018 10:52

Nie mam czasu na sprzątanie. Poza tym, jeśli chcemy faktycznie znakomitego efektu to o wiele lepiej powierzyć zadanie tego typu profesjonalistom. W moim przypadku wybór padł na warszwski "Dobry Serwis", który rzetelnie i fachowo wykonuje sprzątanie. Efekt zawsze jest bardzo udany.

Awatar użytkownika
Diana21

Post autor: Diana21 » 15 paź 2018 08:09

W temacie sprzątania:
Z całą pewnością fajnie jest jak można powierzyć je firmie :clap: Na rynku takich, które wykonują tego typu usługi jest wiele, jednak tak jak wszędzie o profesjonalistów nie łatwo, a przecież wygląd biura w którym rozmawia się z klientami ma bardzo duże znaczenie.
Wypróbowałam kilka firm i dopiero Romwit spełniło moje oczekiwania. Pomieszczenia są czyste, pięknie pachną, a w okresie jesiennym korzystam też z usług dodatkowych czyli porządkowania terenu zewnętrznego wokół budynku. :clap: Dla mnie do duże udogodnienie.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 31 paź 2018 14:47

Poziom utrzymania czystości w Waszej firmie ma duży wpływ na to, w jaki sposób wygląda praca całego zespołu. Właśnie dlatego powinniście utrzymać czystość przy wsparciu takich maszyn. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zadbać o odpowiedni porządek w całym przedsiębiorstwie.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 06 lis 2018 10:08

Sprzątanie może być fajne. Wystarczy kupić sobie dobry sprzęt, który nam to ułatwi. Mam na myśli na przykład akcesoria marki Rozenbal, znacie? Zdecydowanie warto wypróbować, myślę, że będziecie zachwyceni tym, jakie sprzątanie może być łatwe i przyjemne.

pstryczek

Post autor: pstryczek » 10 lis 2018 14:19

Wiadomo sprzątanie możemy sobie ułatwiać na wiele sposobów, ale nigdy nie pokusiłabym się o nazwanie go fajnym ;) Wiem, że są osoby, które przy sprzątaniu się relaksują i cały czas się zastanawiam jak one to robią. Też bym się chętnie zrelaksowała ;) A tutaj trzeba sobie poradzić i w domu i w biurze. Na szczęście nie mam wielkiego przedsiębiorstwa, tylko gabinet z małym holem i łazienką. Zdecydowałam się sprzątać w nim sama. Używam tych samych specyfików do mycia u siebie i w biurze. Szczególnie lubię Starwaxa, bo można nim czyścić kuchnię i łazienkę. Dobrze sobie radzi z brudną powierzchnią blatów i kabin prysznicowych.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 14 lis 2018 14:56

Nasze biuro wygląda jak pobojowisko po każdym dniu pracy. Nie wiem jak do tego dochodzi, jednak trzeba sobie radzić z tym problemem. Po dłuższych poszukiwaniach udało nam się trafić na ofertę Axona. To właśnie oni zajmują się dla nas kompleksowym sprzątaniem biura. Po ich odwiedzinach biuro rano prezentuje się jakby dopiero co powstało!

maniek99

Post autor: maniek99 » 19 lis 2018 00:25

U nas sprzątaniem biura i pomieszczeń sanitarnych zajmuje się firma impuls24. Sprzątają gdy już nikogo nie ma w biurze i na drugi dzień wracamy do czystych pomieszczeń. Posiadają do tego nowoczesny sprzęt jak i środki chemiczne, co widać po wykładzinie (która nie jeden raz była zapaskudzona) oraz po lśniących sanitariatach i pięknym zapachu świeżości. Jesteśmy zadowoleni.

marciak

Post autor: marciak » 22 lis 2018 15:14

Nigdy nie przeszkadzało mi to, że muszę sprzątać, a nawet mogę powiedzieć, że to mnie relaksuje. Zwłaszcza, że mam środki czystości bardzo dobrej jakości, więc sprzątanie jest przyjemne. Produkty zamawiam od producenta chemii gospodarczej. Mam tam kilka swoich ulubieńców, najlepiej sprawdza się u mnie płyn do szyb i mleczko do czyszczenia łazienki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”