Pomysł na dobry biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
maros

Re: Pomysł na dobry biznes

Post autor: maros » 17 cze 2019 19:27

Moi zdaniem warto pomyśleć nad otwarciem malarni proszkowej. Znajomy w coś takiego wszedł i interes nieźle się kręci.

zdebski

Post autor: zdebski » 22 lip 2019 20:40

Zgadzam się, z tego co mówił brat opłaca się założyć malarnię proszkową. On właśnie takie ma plany, już się za wszystkim rozglądał, wie co, gdzie i jak. Zresztą ja nawet dzięki niemu wiem :)

Juliet.K

Post autor: Juliet.K » 06 sie 2019 21:58

Tak jak ktoś wspomniał wyżej, drukarnia to bardzo dobry pomysł. Tym bardziej jeśli jest wyspecjalizowana i ma coś więcej do zaoferowania poza zwykłym ksero i wydrukiem. Moja firma robi druk w Reprotechnice Wrocław, jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, bo nie ma zlecenia którego by nie obsłużyli. Fajnie jak taka drukarnia zajmuje się robieniem plakatów i ogólnie większych formatów, takie usługi są potrzebne na rynku.

Florka

Post autor: Florka » 09 sie 2019 16:05

Mam propozycję dla tapicerów meblowych oraz samochodowych. Nie tak dawno znajomy dał mi namiar na hurtownię skór naturalnych. Hurtownia nazywa się Kravczyk https://kravczyk.com/oferta/skory-tapicerskie . Znajduje się w Gdyni. Na stałe w magazynie znajduje się poznad 200 kolorów skór. Zamówienia są bardzo sprawnie realizowane. Można zamawiać równieżmałe ilości, od jednego błamu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”