Własna firma

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
Mouse

Re: Własna firma

Post autor: Mouse » 10 sie 2018 21:19

marja84 pisze:
02 sie 2018 10:14
Chciałam poznać Wasze zdanie. Jak zapatrujecie się na temat, że są zatrudniani pracownicy ze wschodu w miejsca Polaków...
Ogolnie nie mam nic do obcokrajowcow - ok niech sobie beda to zaden klopot i niech pracuja. kwestia jest tylko taka ze ostatnio spotkalam sie chociazby z przypadkiem gdzie kasjerzy w sklepie byli z Ukrainy i nie potrafili dogadac sie z klientem. O takich pracownikow naprawde chodzi? Nieprawda ze na rynku nie ma ludzi do pracy - wystarczy sie rozejrzec, dobrac pensje do danych stanowisk i szukac. A najlepiej i na pewno najskuteczniej bedzie po prostu zlecic takie dzialaniom specjalistom od HR typu WorkRoom. Tacy ludzie wieja kogo szukac, gdzie, maja swoje bazy - nam nawet znaleźli ludzi na stanowiska w firmie w Skandynawii

Elizka

Post autor: Elizka » 13 sie 2018 16:20

Mam własną firmę ale chciałabym ją usprawnić o odpowiednie oprogramowanie. Szukałam długo i znalazłam na prawdę interesującą firmę. Mogę dzięki programowi zarządzać zadaniami wprost z aplikacji. Powiążę zadania z klientami i stworzę historię działań. Dzieki temu nie zapomne o ważnych rzeczach do zrobienia.

Florka

Post autor: Florka » 16 sie 2018 15:53

Zamawialiscie moze referentki? Przyznam, że jeszcze kilka dni temu nazwa była dla mnie dość enigmatyczna. Na szczęście ktos mi podpowiedział, co mam szukać. Dziele sie z wami namiarem, bo znalezienie tej firmy nie było wcale łatwe.

sanderka70

Post autor: sanderka70 » 16 sie 2018 22:37

Zastanawiam się nad wdrożeniem do firmy systemu płatności poprzez Blue Media. Macie jakieś doświadczenia z tym tematem? Słyszałam że system jest bardzo sprawny i naprawdę ułatwia wszelkie płatności. Doczytałam na stronie jak to dokładnie wygląda ale chciałabym poznać jeszcze Waszą opinię.

ubki

Post autor: ubki » 16 sie 2018 23:59

Najwygodniej i najszybciej będzie jak na ten temat poszukasz informacji na blogach.

mama89

Post autor: mama89 » 18 sie 2018 18:17

Własny biznes to świetny interes, ale też nie rzadko wielka odpowiedzialnosć. Bycie pracodawca to spore wyzwanie pod każdym względem. Bezpieczeństwo i higieny pracy są bardzo ważne w miejscu zatrudnienia. Prace na wysokościach są bardzo wymagające i niebezpieczne, jednak w niektórych branżach stanowią one nieodzowny element codzienności. Jednak mimo wszystko na swoim jest się szefem samym dla siebie.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 27 sie 2018 13:10

Ja prowadzę własny gabinet kosmetyczny. Kluczem do sukcesu jest znalezienie elementu, który skłoni klientów do skorzystania z własnie naszej oferty. W naszym przypadku bardzo użyteczne okazało się zastosowanie złota oraz srebra do zabiegów kosmetycznych.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 27 sie 2018 17:37

Nie każdy ma świadomość, z jakimi wyzwaniami często wiąże się prowadzenie własnego biznesu i to jest prawdziwy problem. Jeśli zależy Wam na usprawnieniach, to postawcie na takie rozwiązania jak te oferowane przez Flexisolutions, sami możecie sprawdzić, co będzie idealne dla Waszej firmy. To dobra rzecz.

Awatar użytkownika
hans2

Post autor: hans2 » 28 sie 2018 15:05

Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.
Negatywne myśli sprowadzają negatywne zdarzenia.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 31 sie 2018 20:28

Własnie też planuję otworzenie swojej własnej działalności i zastanawiam się jaką firmę zatrudnić do stworzenia firmowej aplikacji internetowej połączonej z mobilną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”