Sposoby na stres, wypalenie i brak pewności siebie

Tutaj możecie zaproponować kursy, szkolenia, działania, które służą podnoszeniu naszych kwalifikacji.
Aga11

Re: Sposoby na stres, wypalenie i brak pewności siebie

Post autor: Aga11 » 04 lut 2019 09:38

Jeżeli czujecie się wypaleni to znak, że za dużo pracujecie. Odpoczywać też trzeba umieć, nie można się zaharowywać. Znajdźcie coś zupełnie niezwiązanego z waszą pracą, co pozwoli wam odpocząć. Ja często oglądam w internecie, dzięki czemu jestem wyluzowana i umiem się odprężyć. Śmiech jest ważny.

mama_monia

Post autor: mama_monia » 14 lut 2019 18:42

Moim zdaniem wypalenie i brak pewności siebie najlepiej wyeliminować uczestnictwem w różnego rodzaju szkoleniach rozwojowych. Nie od dziś wiadomo, że kursy są najskuteczniejszym sposobem na edukację, samorozwój i pewność siebie. Wszystko zależy od branży w jakiej pracujesz. Ja pracuje w branży marketingowej, która nieustannie się rozwija więc konieczne są profesjonalne szkolenia z marketingu przynajmniej raz na jakiś czas. Warto zagłębić się w tematykę szkoleń, bo można dużo na tym zyskać.

jegowy

Post autor: jegowy » 16 lut 2019 15:52

Musisz znać swoją wartość, a żeby ją znać musisz ją mieć, a żeby ją mieć korzystaj ze wszystkich szkoleń jakie mogą przydać Ci się w Twojej pracy czy życiu.

Agata18

Post autor: Agata18 » 20 lut 2019 10:35

Trafiłam ostatnio na artykuł na temat naparu z rośliny zwanej pieprz metystynowy. Podobno ma super działanie uspokajające. Kiedyś w jakimś programie podróżniczym własnie o tym słyszałam, że mieszkańcy wysp właśnie takiego naparu używają. Zagłębiłam się w temat i znalazłam nawet sklep w Polsce gdzie można kupić ten specyfik i myślę,że warto się pokusić.

Roman77

Post autor: Roman77 » 17 mar 2019 18:50

Grunt to podejść do tematu z otwartą głową. Pamiętajcie, że jeśli będziecie żyli w ciągłym napięciu, to może się to bardzo odbić na Waszym zdrowiu. Może warto pomyśleć o skosztowaniu kava kava?

dominika2

Post autor: dominika2 » 11 kwie 2019 11:20

Witam, sposobów jest wiele, ale jedno wiem nie ma co się pakować w tabletki czy tez jakieś terapie wywnętrzające, ja stosuję od jakiegoś czasu różne napary ziołowe, a to meliska rano przed śniadaniem, a to wieczorem napar z kavykavy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że po dniu pełnym emocji i stresu, wieczór jest dla mnie pełen relaksu.

cholak008

Post autor: cholak008 » 02 maja 2019 09:33

Jeśli chodzi o mnie to najbardziej skuteczne okazało się skorzystanie z usług poradni ogólnej w Zespole Opieki Zdrowotnej Święta Katarzyna. Tam zwierzyłam się z kłopotów, które dręczyły mnie od dłuższego czasu a do tego udało mi się w pełni dojść do siebie. Do pracy wstaję z uśmiechem na twarzy, pewna siebie. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kursy i szkolenia”