Wakacje z nastoletnim dzieckiem

Wszystko o byciu mamą
zosia

Re: Wakacje z nastoletnim dzieckiem

Post autor: zosia » 27 paź 2018 00:30

Ciekawym pomysłem na spędzenie urlopu jest rejs na Mazurach albo gdzieś za granicą.

kewlar

Post autor: kewlar » 27 paź 2018 22:02

W Polsce tez jest co robić, zwłaszcza nad morzem, np. Pogorzelica jest godna zainteresowania.

bolo166

Post autor: bolo166 » 24 sty 2019 13:43

Wakacje z nastolatkiem mogą być super, nic wasz nie ogranicza. Myślę, ze taki rejs po Wiśle będzie idealny. Zapytaj go. Róbcie to, na co wszyscy macie ochotę, co lubicie.

sehila

Post autor: sehila » 14 lut 2019 13:09

Wiek nastoletni to już taki czas gdzie gust jest dobrze wyrobiony, jak maz w domu fana plywania, piasku to lepiej nad morze, jak woli góry to też mozliwości jest sporo, jak przeglądałam oferty noclegów to dużo ciekawych znalazłam na sun&snow i są też różne promocje na wynajem

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 14 lut 2019 19:10

Weź go nad jakieś wody termalne. Polecam Wam Termy Szaflary. Niedaleko wzięliśmy nocleg w Borowym Dworze. Wyjazd zdecydowanie powyżej naszych oczekiwań , gdyż kompozycja tamtych okolic z porządnym noclegiem to dokładnie to, czego szukaliśmy. Rewelacyjna sprawa. :)

Morini

Post autor: Morini » 26 lut 2019 11:08

Pokaż mu jakieś polskie miasto, np Poznań! :D

Morini

Post autor: Morini » 27 lut 2019 11:05

Jak wakacje z dzieckiem, to tylko w Poznaniu. Ile tam jest atrakcji, i przy okazji pokażesz mu jedno z bogatszych miast w Polsce. Super opcja!

cholak008

Post autor: cholak008 » 01 mar 2019 20:13

Mojego nastoletniego syna wzięłam na wakacje w same serce Beskidów. Nocowaliśmy w Brennej, w willi Oleńka. Koniec końców bardzo mu się spodobało. Nie ma co się dziwić, tamta okolica jest wprost przepiękna.

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 04 mar 2019 09:19

Uważam, że wakacje spędzone wspólnie całą rodziną to naprawdę piękna sprawa, ale zarazem nie chcę mieć ich rok w rok. Czasami dla odmiany chciałabym pojechać też gdzieś sama z mężem :). Oczywiście nie chcę też, by syn się pogniewał, że my jedziemy do jakiegoś wspaniałego miejsca, a on musi zostać w domu, także i dla niego coś muszę przemyśleć. Całkiem niedawno trafiłam na ofertę firmy Atas dotyczącą kursów językowych odbywających się za granicą – słyszeliście o nich może? Bardzo przekonuje mnie wybranie takiej opcji, bo nie syn nie tylko zobaczy nieco świata i będzie miał typowe dla takich wyjazdów przygody, ale zarazem doszkoli się w zakresie języka obcego, a to dziś stanowi ważny kapitał edukacyjny :). I nie będziemy mieć wyrzutów sumienia, że my jesteśmy na super wycieczce bez niego.

KasiaS

Post autor: KasiaS » 10 mar 2019 10:36

Według mnie bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wynajęcie kampera i opracowanie własnej trasy podróży i zwiedzania. Można zrobić to z dużym wyprzedzeniem, podpytać syna czy córkę co chcieliby zobaczyć po drodze, jakie atrakcje odwiedzić. Już na samym etapie planowania wyjazdu można się zintegrować i dowiedzieć jakie potrzeby mają nasze dzieci, co ich interesuje. Kamper daje też więcej przestrzeni niż ciasny samochód osobowy, więc podczas jazdy jest mniejsze ryzyko wywołania kłótni, no i daje możlwość zmiany zmiany planów w każdej chwili.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”