Maszyny budowlane.

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Natanielka

Re: Maszyny budowlane.

Post autor: Natanielka » 01 lip 2018 15:25

Wszystko zależy jakich dokładnie maszyn potrzebujecie. Jeśli chodzi o maszyny budowlane drogowe, to bardzo dobrą ofertę ma firma bellator. Mają bardzo duży wybór różnego rodzaju maszyn, dobrych producentów, maszyny są zadbane i nigdy nie mieliśmy z nimi najmniejszego problemu. Ostatnio braliśmy od nich podajnik mas bitumicznych firmy Vögele, model MT 3000-2i offset - i byliśmy z niego bardzo zadowoleni.

roputek

Post autor: roputek » 27 lip 2018 15:57

Dzisiaj na szczeście są usługi takie jak wynajem podnośników. Dzięki temu nie trzeba wydawać olbrzymich pieniędzy na sprzęt budowlany. Można po prostu go wypożyczyć gdy potrzeba ;)

Bandzia

Post autor: Bandzia » 14 sie 2018 11:42

Przy każdej budowie przydają się urządzenia do sprężonego powietrza. Bardzo dobre sprężarki oraz inne elementy instalacji sprężonego powietrza oferuje firma Techem. Sprężarki przydają się do robót pneumatycznych (których na budowie nie brakuje) a także do robót z użyciem maszyn do ubijania i palowania.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 25 wrz 2018 13:24

Dokładnie, firm jest naprawdę wiele. Ja ze swej strony mogę polecić dystrybutora Serwis-Kop, mój mąż jest budowlańcem i zaopatruje się u niego w części zamienne do maszyn. Szczególnie chwali sobie części new holland. Produkty są wysokiej jakości, co przy pracach budowlanych jest niezwykle ważne, gdyż chodzi o zdrowie i życie człowieka.

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 25 wrz 2018 13:49

Do maszyn wykorzystywanych w budownictwie na pewno należy również agregat hydrauliczny. Polecam osobom, które pracują w branży, bo niestety takie prace są bardzo ciężkie. Plac budowy to czasami miejsce bardzo ciężkiej pracy.

Chylon

Post autor: Chylon » 02 paź 2018 15:59

Maszyny budowlane, którymi dysponuję zawdzięczam szerokiej ofercie xcmg europa. To właśnie dzięki nim w ręce mojej firmy wpadły najwyższej jakości koparki, ładowarki a nawet walec i to za super cenę. Po zapoznaniu się z ich ofertą nie mieliśmy żadnych wątpliwości, iż opłaca się to o wiele bardziej od wynajmu maszyn. Polecam!

zdebski

Post autor: zdebski » 27 lis 2018 19:35

Jakbyście szukali dobrej firmy od hydrauliki siłowej to warto zajrzeć do Hydro-Kar ze Świecia. Gwarantuję, że firma pierwsza klasa. Serwisują, regenerują hydraulikę siłową i wykonują to solidnie. Firma działa na terenie całego kraju a co do cen to zupełnie umiarkowane.

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 04 gru 2018 14:22

Ktoś Cię już tutaj uprzedził, że potrzebne są czasem pachołki czy inne znaki drogowe.
Byś nie latał po całym internecie i nie szukał gdzie co zamówić, podsyłam e-znaki, tutaj mają pewny i duży wybór, pachołki też na stronie widziałam. Ogólnie warto jakbyś się z kimś skonsultował, jakie ewentualne zakupy byłby jeszcze potrzebne :)

edwinP

Post autor: edwinP » 16 gru 2018 23:51

Solidnej jakości sprężarki, części do nich znajdziecie w PDAIR w Ząbkach pod Warszawą. Oferują też naprawę. Solidna firma, z dobrym cennikiem, jestem zadowolony z naprawy.

franksa

Post autor: franksa » 28 gru 2018 22:41

Nie musicie koniecznie kupować nowe maszyny budowlane. Nawet jak macie swoje mniejsze firmy to częściej będzie się opłacać wynajem maszyn budowlanych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”