Gdzie na wakacje zimą?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
monika8934

Re: Gdzie na wakacje zimą?

Post autor: monika8934 » 29 kwie 2018 17:08

Jeśli będziecie planowali wakacje zimą, to polecam Wam zerknąć na te apartamenty zakopaneapartamentylux.pl, bo zimą to najlepiej w góry pojechać. Tutaj mamy dużo miejsca, piękne widoki i piękne góry. A Zakopane przez cały rok tętni życiem. Można pojechać z rodziną, ale i też ze znajomymi.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 28 wrz 2018 16:14

kalicki12 pisze:
12 sie 2017 12:36
Najlepiej wybrać się gdzieś, gdzie jest ciepło. Może Seszele? To piękny kraj i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam trafić. Na Seszelach bez problemu wynajmiecie też jacht.
No dokładnie genialna opcja i pewność jeśli chodzi o pogodę, można w zasadzie sprawdzić wszystko i wybrać termin, że po za słońcem nie zobaczymy chmur. My teraz patrzeliśmy ile kosztuje taki czarter w Chorwacji, akurat miejsca gdzie można zacumować.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 08 paź 2018 21:02

Okazji nie brakuje i to w wielu miejscach, o wszystkim jednak decyduje to, ile macie budżetu. Warto pojechać do Hiszpanii i oferty cenowo sa na prawdę super . Czasami nie warto przepłacać, wykupując gotowe wycieczki w dużych biurach podróży.

Azamag

Post autor: Azamag » 11 paź 2018 20:43

Zimą to zdecydowanie na narty. Ja już nawet zarezerwowałam miejsce na wyjeździe z Wytwórnią Wypraw do Bukowel. Jest to fantastyczny ośrodek z trasami narciarskimi o różnorodnym stopniu trudności więc każdy znajdzie coś dla siebie. Myślę, że pogoda dopisze i w pełni wykorzystam ten czas na aktywny wypoczynek i może popróbuję jazdy na snowboardzie. Dodatkowo organizator wycieczki organizuje wspólne zwiedzanie Lwowa.

zofialipska

Post autor: zofialipska » 07 lis 2018 09:20

Kraków jest pięknym miastem, do którego można pojechac o każdej porze roku i zawsze jest tam co robić. My z mężem byliśmy teraz, jesienią. Wybraliśmy zwiedzanie z przewodnikiem i tak nam sie podobało że na pewno jeszcze będziemy wracać.

anila8

Post autor: anila8 » 07 lis 2018 13:16

My to zawsze odwiedzamy na święta naszą mamę w Austrii. jeździmy zawsze na święta do niej całą rodziną busem. W Austrii tez jest sporo atrakcji, więc wcale nie trzeba siedzieć w domu i się tam nudzić

Bandzia

Post autor: Bandzia » 13 lis 2018 14:14

hmm chyba już w sumie czas zacząć rozglądać się za wyjazdami na ferie. Ja szukam jakiś rodzinnych pakietów bo w końcu chcemy ferie spędzić całą rodziną. Moim znajomi bardzo polecają Primaverę w Jastrzębiej Górze. Przede wszystkim jest dużo atrakcji dla dzieci więc na pewno nie będa się nudzić. Jest też spory wybór zajęć dla dorosłych - mnie najbardziej przekonują zabiegi SPA. Co sądzicie o takim wyjeździe?

Mannia

Post autor: Mannia » 21 lis 2018 19:30

W zeszłym roku eksplorowałam Kraków w zimę. Co ciekawe, w tym roku postaram się na wykonanie podobnego ruchu. Jednakże, zwiedzanie tego miasta o tej porze roku za pomocą komunikacji miejskiej jest bardzo nieprzyjemne - najlepiej postawić na transport w postaci TAXI. Ja wtedy przejechałam Kraków wzdłuż i wszerz. Tanio i szybko!

mamunia

Post autor: mamunia » 22 lis 2018 08:38

Mozna juz wczesniej pomyslec o jakichs wyjazdach czy koloniach dla dzieci na ferie. Takie zorganiozwane wycieczki dla dzieciakow tez beda fajne. Wazne, zeby dziecko sie nie nudzilo podczas ferii. Gdzie sie wybieracie zima?

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » 22 lis 2018 11:17

Jeżeli uwielbiasz odpoczywać w SPA to z własnego doświadczenie mogę polecić Zamek w Janowie Podlaskim. Piękna okolica i cudowne spa w ośrodku- jak dla mnie najlepsze w jakim byłam! Do tego znakomite jedzenie i miła obsługa- aż nie chce się od nich wyjeżdżać;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”