W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

W co inwestować pieniądze?
ewelline

Re: W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

Post autor: ewelline » 23 sty 2018 20:10

Ja w Warszawie zawitałam przez pracę, przenieśli mnie do innego, większego oddziału i zdecydowałam że skorzystam z tej okazji. Po paru miesiącach mieszkania muszę szczerze przyznać, że jestem zadowolona z tej decyzji, bo jednak to miasto daje większe możliwości rozwoju, lepszą płacę i nie brakuje też rozrywek których w mniejszych miastach nigdy bym nie doświadczyła. Wspomnę jeszcze tylko, że mieszkanie kupowałam z biurem nieruchomości Jaworskiego Eugeniusza (tel. 603 195 624) na którego namiar dostałam od kumpeli warszawiaczki. Tak było mi dużo łatwiej ogarnąć jakieś lokum, bo jednak na odległość ponad 200km to ja nie wiem jak miałabym sama szukać. A tak wszystkim zajął się agent, moje zadanie ograniczyło się do obejrzenia ofert i potem już mogłam kupować ^^ Wygoda nie ma co :D

zdetka

Post autor: zdetka » 21 lut 2018 09:45

Wszystko zależy od naszych preferencji, od odległości do pracy i wielu innych czynników - w zależności co jest dla nas ważne. Osobiście wiem, ze piękne mieszkania są w Rzeszowie.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 31 lip 2018 22:52

A co powiecie na mieszkanie w Łodzi? Na pewno w mieście nie brakuje perspektyw, jeżeli chodzi np. o znalezienie pracy. Poza tym stawiając na takie inwestycje, jak ta Grupy Deweloperskiej WAN, możemy stać się posiadaczami już w tym roku własnego M o wysokim standardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Poza tym w tym przypadku nie brakuje terenów zielonych w najbliższej okolicy, dzięki czemu nie musimy obawiać się o spokój i ciszę.

Olek

Post autor: Olek » 31 paź 2018 13:35

Łódź jest świetna, ja na początku myslem ze warszawa krakow, to tez, ale wszyscy pukali w glowe ze kupuje w lodzi a na prawde jest popyt, ostatnio zainwestowałem w kolejne tym razem przy senatorskiej. Miałem już dowiadczenie w polnordem wiec się nie balem, mam nadzieje ze i tym razem będzie dobrze

Sunsin

Post autor: Sunsin » 13 gru 2018 17:12

Jeśli pod wynajem to zgadzam się z przedmówcą musi być duża uczelnia i dobrze płatna praca to podstawa. Na pewno Gdańsk Oliwa, bardzo ciekawa oferta jeśli chodzi o inwestycje pod wynajem, moim zdaniem jest to jedna z dzielnic w Gdańsku, gdzie studenci sobie po prostu upatrzyli wynajem, oczywiście jest to też świetne miejsce do zamieszkania przez rodziny z dziećmi, a to dzięki świetnej lokalizacji w zasadzie w samym centrum.

lana52

Post autor: lana52 » 13 gru 2018 22:27

Niezależnie od tego, w jakim mieście kupisz mieszkanie, warto byłoby zaopatrzyć się w program, który umożliwia projektowanie mieszkania, przy pomocy którego moglibyśmy dostosować je do swoich potrzeb.

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 17 gru 2018 23:54

Ja na centrum miasta na pewno bym się nie zdecydowała. Blisko miasta - jak najbardziej, ale w ciszy i spokoju. Na stronie koninko.com.pl są właśnie mieszkania idealne dla mnie i dla osób, które lubią ciszę. Deweloper stworzył przepięknie mieszkania na wsi, w okolicach Poznania. Do pracy i na zakupy będzie blisko, a po pracy można pojechać i odpocząć.

january87

Post autor: january87 » 18 sty 2019 16:27

Moim zdaniem, jeśli na inwestycję, to Warszawa. Tu jest wielu chętnych na wynajem, a też buduje się wiele wspaniałych inwestycji. My kupiliśmy mieszkanie właśnie pod wynajem w inwestycji APM Development, a dokładnie w Apartamentach Nowy Marysin. Zależało nam na tej lokalizacji, no i nie ukrywam - na standardzie.

Roman77

Post autor: Roman77 » 29 sty 2019 11:46

Kwestia tego, co jest dla Was najważniejsze w danym miejscu. Ja jednak stawiam na spokój i wysoki komfort mieszkań.

Dosia

Post autor: Dosia » 08 lut 2019 15:17

Akurat ja trafiłam na bardzo korzystną ofertę w okolicy Krakowa. Lokum Invest zaproponowało mi wyjątkowo komfortowy dom z inwestycji River Park w Prądniku Białym. Wspaniała lokalizacja, duży ogród i czyste powietrze. Ustaliłam sobie wcześniej górną granicę kosztów zakupu i o dziwo jeszcze zostało mi na częściowe wyposażenie. Nie spodziewałam się tak korzystnej ceny. Obsługa w biurze też przeszła samą siebie, abym w terminie i bez żadnych komplikacji odebrała klucze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”