jak rozreklamować sklep stacjonarny

…czyli jak wypromować swój biznes.
mamuśka58

Re: jak rozreklamować sklep stacjonarny

Post autor: mamuśka58 » 03 gru 2017 16:10

Chyba powinniście zacząć od lektury tego artykułu seo.zgred.pl/jakie-kpi-zastosowac-w-procesach-pozycjonowania-i-seo-4421. Z niego dowiecie się co to jest seo, pozycjonowanie, fraza kluczowa itp. Jakich zabiegów użyć by nasza oferta była widoczna w internecie. To bardzo ważny artykuł, warty przeczytania.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 03 gru 2017 23:58

U nas egzamin najlepiej zdały przypinki :) Otworzyłam razem z koleżanką sklep odzieżowy i podczas jego promocji rozdawałyśmy balony oraz przypinki. Wszyscy chodzili po mieście z naszymi przypinkami, co przyciągało wzrok reszty przechodniów. Nie przypuszczałyśmy, że to będzie taka dobra inwestycja :mrgreen: A przypinki zostały z nami na stałe i dorzucamy je klientom do zakupów! Dzięki temu potem do nas wracają :)

Awatar użytkownika
Hanna

Post autor: Hanna » 15 gru 2017 14:08

Sklep stacjonarny, zależy jaki, jeśli jest to sklep specjalistyczny to najlepiej w internecie, ale jeśli to sklep taki tradycyjny np spożywczy, kwiaciarnia lub coś tego typu to bardzo skuteczny jest nadal billboard. Ustawiony w odpowiednim miejscu ułatwi dotarcie do przypadkowych przechodniów. Bo okoliczni mieszkańcy prędzej czy później o sklepie i tak się dowiedzą i będą go odwiedzali jeśli będzie miał dobrą ofertę. Tu rozgrywa się walka o nowych klientów z innych rejonów miasta - a tu jak mówię, dobra widoczność to podstawa i to taka reklama zapewnia.

jadwigaa87

Post autor: jadwigaa87 » 27 gru 2017 19:34

Chyba na billboardach i banerach - taka reklama była i nadal jest skuteczna, powinna jednak przyciągać wzrok, niemałe znacznie ma też lokalizacja billboardów. Niezbędne materiały reklamowe można zlecić u zenit24.eu - na stronie można zobaczyć jak wyglądają wykonane przez nich reklamy, moim zdaniem bardzo profesjonalnie.

weronisia1
Kontakt:

Post autor: weronisia1 » 12 sty 2018 14:32

warto zamówić ulotki, na których dodasz kody rabatowe i jak klient przyjdzie z taką ulotką dostaje np 10% rabatu na wszystkie zakupy

pina

Post autor: pina » 08 lut 2018 16:23

Myślę, że oryginalnym pomysłem będą przypinki z logo firmy lub jej nazwą. Można stworzyć wyjątkowy nadruk, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Sama skorzystałam z tego pomysłu i jest to także świetny gadżet dla klientów ;)

biedroska

Post autor: biedroska » 09 mar 2018 03:14

My skorzystaliśmy z programu lojalnościowego. Zaprojektowaliśmy karty na stronie firmy Cardon, przyszły takie jak dokładnie chcieliśmy i zaczęliśmy rozdawać klientom. Bardzo się sprawdziły.

klara1

Post autor: klara1 » 28 maja 2018 18:15

Według mnie siła tkwi w prostocie! Niektórym ludziom przychodzą do głowy nie wiadomo jakie pomysły, które w końcu okazują się być niewypałem, to wszystko przez to że się nie znali na reklamie. Lepiej skorzystać z usług firmy od marketingu niż wygłupić siebie i swoją firmę.

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 21 cze 2018 12:51

Warto oddać swoją reklamę w ręce agencji reklamowej, która trafi z całą akcją do potencjalnego klienta.

bianka123

Post autor: bianka123 » 27 cze 2018 11:31

Ciekawym pomysłem na reklamę jest także udział w targach związanych z tematyką Twojej firmy. Ja ostatnio właśnie pojechałam na takie targi, aby zaciekawić ludzi i opowiedzieć im o moich produktach. Miałam dość spore zainteresowanie, ponieważ z firmy wypożyczyłam szklany kontener i wzbudzał on zachwyć i ciekawość innych. Dzięki temu, więcej osób do niego wchodziło i nas odwiedzało. Można go postawić w każdym miejscu, więc uważam, że jest to znakomity pomysł na zorganizowanie w nim np. konferencji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”