Suplementy diety

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
eyes

Suplementy diety

Post autor: eyes » 13 maja 2019 15:36

Czy stosujecie jakieś specjalistyczne suplementy diety? Mam na myśli nie tylko witaminy na zdrowie, ale też na przykład produkty przeznaczone dla sportowców, osób odchudzających się, czy na przykład chodzących na siłownię i budujących tkankę mięśniową ? Niedawno na nie wpadłam przy okazji zakupów i zaczęłam się zastanawiać, czy one w ogóle są dla nas bezpieczne. Chętnie o tym z Wami porozmawiam.

Inatka93

Re: Suplementy diety

Post autor: Inatka93 » 17 maja 2019 08:22

Cześć, nie, ja nie stosuję Środki, o których piszesz, to produkty SARM, bezpieczne w zalecanej dawce i działające na mięśnie w szczególności. Dokładnego schematu działania nie znam, ale wiem, że opierają się one na anabolizmie i selektywnych modulatorach receptora androgenowego . Nie martw się, jeśli nic Ci to nie mówi - każdy sprzedawca ma obowiązek wyjaśnić cały mechanizm działania, a w sieci odpowiednie informacje masz. Są bezpieczne, jednak mogą doprowadzać do zmian w głosie kobiecym (niższe tony) . Niektórym to by się z kolei przydało.. ;D

nina_ky

Post autor: nina_ky » 17 maja 2019 10:40

W takie suplementy na odchudzanie to ja w ogóle nie wierzę. Więc nigdy bym ich nie stosowała.

storotka

Post autor: storotka » 22 maja 2019 14:37

A ja mogę powiedzieć, że je stosuję i nie rozumiem negatywnego spojrzenia na nie. Po pierwsze- nie mam żadnych zjazdów po nich, także jakoś specjalnie nie odczuwam negatywnych skutków. Po drugie, wzmocniłam dość poważnie mięśnie i kości, dlatego też z tego względu mogę je polecać. Co do spalenia tłuszczu, to pewno, że mi się to udało, ale znów takiej dużej nadwagi nie miałam. Sarm to nie sterydy, pamiętaj o tym.

Women12

Post autor: Women12 » 28 maja 2019 10:53

Spalacze są w porządku, jeśli kupuje je się w specjalistycznych sklepach, ale również wtedy, kiedy stosuje je się zgodnie z zaleceniami producenta, który najlepiej wie, jak substancja w jakiej ilości może być spożywana. Ogólnie moje zadowolenie ze stosowania jest duże, a to dlatego, że i mam więcej siły i szybciej spalam znienawidzony tłuszcz. Podobno SARM wpływa na gęstość kości, dobrze by było.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 29 maja 2019 08:35

Zwolenniczką suplementów diety nie jestem, ale jak czasem trzeba, to trzeba, szczególnie jak dostanie się zalecenie lekarza.

Chylon

Post autor: Chylon » 29 maja 2019 12:17

Suplementy Diety zaoferowane przez Zioła Dar okazały się znakomitym wyborem. W szczególności upodobałam sobie Len mielony a także ProMagnez w 30 porcjach. To znakomity zastrzyk dla mojego zdrowia, czuję się dużo lepiej, nie wspominając o funkcjonowaniu!

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 30 maja 2019 09:38

Jak już to tylko takie z apteki. Zajrzyj sobie do doz.pl, a konkretniej do zakładki DOZ PRODUCT. Tam znajdziesz mnóstwo różnych produktów, suplementów, witamin i minerałów.

Aligru

Post autor: Aligru » 03 cze 2019 16:01

A ja nic nie suplementuję, staram się mieć tak ułożoną dietę, aby żadnych substancji korzystnych dla zdrowia mi nie brakowało. Dużo ryb, warzyw, owoców, mięsa - taka mieszanka, która zapewnia mi odpowiednią dawkę witamin. Czytam też sporo, żeby wiedzieć, w których produktach wystepuje najwięcej danej substancji.

JoannaKr89

Post autor: JoannaKr89 » 09 cze 2019 13:50

Jak dla mnie to pic na wodę. Nie wierzę w moc suplementów, chyba że naturalnych. Odchudzanie z powodzeniem wspierają każdemu znane przyprawy: imbir i cynamon. Mają też całkiem niezłe właściwości zdrowotne, najlepszy z kolei jest czarny czosnek- mój absolutny faworyt wśród naturalnych suplementów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”