Pomysł na prezent komunijny

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
annastars

Re: Pomysł na prezent komunijny

Post autor: annastars » 26 lip 2018 10:59

Pamiętam, że za czasów mojego dzieciństwa najpopularniejszymi upominkami komunijnymi były właśnie rowery i zegarki. Ja dostałam jedno i drugie. Jak widać lata mijają, a takie prezenty nie wychodzą z mody. Za rok mój syn ma komunię. Rower dostał od dziadków na urodziny, więc to odpada. A co do zegarków pomyślałam że taki nowoczesny posiadający też wiele funkcji telefonu byłby OK. Sądzę, że smartwatch jest praktyczniejszy dla dziecka niż smarttfon, na który uważam że jest po prostu za wcześnie.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 29 sie 2018 23:50

Mój syn jest wielkim fanem wirtualnej rzeczywistości i planujemy mu z mężem zakupić takie okulary VR. Jest tutaj ich bardzo duzo, poniewaź ceneo to bardzo dobra porownywarka cenowa na której mozna znaleźć wiele ciekawych ofert od wielu bardzo dobrych sprzedawców oraz producentów. Warto sie zainteresować tą ofertą.

Chylon

Post autor: Chylon » 14 wrz 2018 18:24

Mojemu chrześniakowi od urodzenia towarzyszyła wada wzroku. Pomyślałam sobie, że może przydadzą mu się nowe okulary? Jak pokazał czas, pomysł ten okazał się kapitalny – nowe okulary to ulubiony prezent Krystianka. :) Zakupiłam je w salonie Fielmann, a to ze względu na niezwykle szeroki wybór okularów dziecięcych. Najchętniej wszystkie bym kupiła, tak super się prezentowały!

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 17 wrz 2018 08:46

Tutaj widzę poprzedniczki podały kilka bardzo ciekawych propozycji, więc warto trochę czasu poświęcić aby je sprawdzić. Ja również myślę, że Manta ma jedną z lepiej przygotowanych ofert jeżeli chodzi o prezenty komunijne. My dla siostrzeńca kupiliśmy w tym roku taką deskorolkę elektryczną Manta MSB9007 Diablo i naprawdę jest z niej bardzo zadowolony. Byliśmy u nich w zeszły weekend i również na niej śmigał, myślę że to także ciekawa opcja ;)

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 30 wrz 2018 10:48

Z tymi prezentami komunijnymi coraz większy problem. Ale że ja i mąz jesteśmy chrzestnymi dla syna siostry to chyba jednak zdecydujemy na takie rozwiązanie. Marka znana i ceniona. Lenovo uchodzi za najmniej awaryjny sprzęt. A tego typu prezent będzie praktyczny, bo dzieci już od podstawówki mają zajęcia z informatyki. A w domu też trzeba ćwiczyć.

Awatar użytkownika
Rafjan

Post autor: Rafjan » 02 paź 2018 15:00

W 100% zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi.
Mike, to nieważne, kim są ludzie dla nas. Ważne jest, kim my możemy stać się dla ludzi. Inaczej nie mamy nad nimi władzy.

kuleczka

Post autor: kuleczka » 23 paź 2018 21:01

Ja dla córki siostry dam pieniądze. Jeszcze tylko myślę ile ;). Ale żeby mała miała jakąś pamiątkę od ciotki to zrobię specjalnie dla niej skrzynkę na skarby. Już od jakiegoś czasu zajmuję się decoupage więc potrafię zrobić naprawdę piękne rzeczy. Choć teraz odkąd mam czworo dzieci mam mało czasu na tworzenie. Na szczęście wszystko co mi jest do tego potrzebne mogę kupić przez internet w moim ulubionym sklepie i nie muszę wychodzić z domu :) Mam nadzieję, że Idusia będzie zadowolona z takiego dodatku do prezentu.

Mannia

Post autor: Mannia » 25 paź 2018 13:54

Mojego drona zakupiłem dzięki Ark Form. Pomysł ten okazał się niewiarygodny, gdyż dron kupilismy po mega atrakcyjnej cenie a co najważniejsze - nie potrafimy przestać się nim bawić! Mamy pełną frajdę kręcąc całą okolicę z lotu ptaka. :)

Makaron

Post autor: Makaron » 05 lis 2018 19:22

Deskorolka elektryczna to bardzo fajny pomysł na prezent. Sama kupiłam deskę siostrzenicy. Wybrałam model Majestic Board, bo to polski produkt-lubię wspierać nasze firmy. Jeszcze 2-3 lata temu nie było takiego wzornictwa, a teraz elektryczne deski wyglądają, jak te tradycyjne. No i oczywiście prędkość, do 32 km/h. Sama świetnie się bawiłam opanowując sztukę jazdy na desce.

Awatar użytkownika
KlaudiaDydziak

Post autor: KlaudiaDydziak » 08 lis 2018 14:48

Nie kupuj nic drogiego.. wydaje mi sie, że fajnie byłoby zarazić dzieciaka jakimś sportem. Może piłka? Rower?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”