Pomysł na prezent komunijny

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
aldonka34

Re: Pomysł na prezent komunijny

Post autor: aldonka34 » 05 maja 2018 16:03

Na komunie fajnym prezentem jest dron, bo to coś co "zaraża" i można się bardzo wkręcić, u mojego brata właśnie tak było. Polecam Ci przeglądnąć coś na ten temat i zdecydować czy budżet pozwala i czy jest to po prostu odpowiednie. Poza tym, można kupić jakiś fajny zegarek, albo najzwyczajniej zabrać na fajną wycieczkę.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 05 maja 2018 23:21

Ja jako chrzestna poza prezentem staram się oczywiście pomóc w samym organizowaniu komunii. Przyjęcie odbędzie się w domu, więc postanowiliśmy maksymalnie ozdobić dom, aby faktycznie panowała atmosfera adekwatna do tego dnia. Nawet nie wiedziałam , że można trafić na tyle ciekawych ozdób, dopiero w sieci je zobaczyłam i jestem naprawdę bardzo zaskoczona, bo nawet lokale nie zapewniają takich dekoracji, jakie my zamówiłyśmy.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 08 maja 2018 08:10

Ja uważam, że lepiej dać pieniądze, a do tego pamiątkę komunijną z życzeniami. Taka koperta to najlepsze rozwiązanie :) Jeśli chodzi o życzenia komunijne to zachęcam do odwiedzenia strony zyczeniowo.pl, gdzie znajdziecie bardzo wiele różnych życzeń. Dzięki temu nie trzeba się głowić i wymyślać :)

młoda26

Post autor: młoda26 » 17 maja 2018 11:05

Na prezent komunijny najlepiej nadaje się stary sprawdzony prezent czyli zegarek.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 18 maja 2018 16:45

Jak dla mnie najlepszym prezentem jest rower na komunie.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 21 maja 2018 22:07

Teraz jest okres typowo komunijny, więc większość z nas szuka jakiegoś prezentu :) Ja wybrałam grawerowany pendrive, bo to zarówno świetna pamiątka na całe życie, jak i przydatny gadżet. Jestem wielką fanką prezentów, które przypominają nam o okazjach, na które je dostaliśmy. Dlatego tak bardzo cenię sobie personalizację upominków :)

Karotka

Post autor: Karotka » 22 maja 2018 16:49

Wybór prezentu komunijnego moim zdaniem powinien byc prosty. Sama miałam teraz taki dylemat ale postawiłam na rower. Początkowo nie bardzo wiedziałam jaki rower będzie odpowiedni dlatego wspomogłam się internetem. Trochę nakierowało mnie to na rowery na jakie powinnam zwrócić uwagę. Dzięki temu na pewno znajdę idealny rower.

mama89

Post autor: mama89 » 31 maja 2018 11:45

Wydaje mi sie, ze od kilku lat nadal bardzo popularny jest rower. Sama w tym roku byłam na komuni jako matko chrzestna i zakupiłam rower Kross Hexagon R8. Kross Hexagon R8 od typowo sportowego roweru górskiego różni się znacznie wygodniejszą pozycją za kierownicą. Jeśli poszukujecie roweru górskiego, który umożliwi Wam dużo wygodniejsza jazdę w terenie, warto się tym modelem zainteresować. Mocno wyróżnia się na tle konkurencji jeśli chodzi o osprzęt - aż 27 biegów i świetna tylna przerzutka Shimano Deore to znacznie więcej, niż oferuje konkurencja. Juz wiem, że mój chrześniak jest mega zadowolony :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 31 maja 2018 15:55

Idealny wiek na pierwszy kontakt z elektroniką, ja bym sie nawet nie zastanawiała i kupiła pierwszy laptop. Może byc to prezent całej rodziny, a dziecko na pewno będzie zadowolone, w szkole coraz wiekszy nacisk kładą na informatykę więc laptop w domu będzie niezbędny. Oczywiście kontrola rodzicielska musi również funkcjonować.

lana52

Post autor: lana52 » 13 cze 2018 20:52

Ja, chyba zdecydowałabym się na zakup klasycznego zegarka - w końcu jest to prezent, którego nie powinno zabraknąć podczas komunijnych upominków...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”