Własna firma

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
ooaaoola

Re: Własna firma

Post autor: ooaaoola » 09 sty 2019 16:04

Poruszasz moim zdaniem naprawdę bardzo ciekawy temat . Co do oszczędności , to się zgadzam, Moim zdaniem nikt tutaj Ameryki na pewno nie odkrywa . Trzeba szukać jak najwięcej redukcji kosztów , żeby po prostu dla właściciela zostawało jak najwięcej gotówki . Z drugiej strony nie wolno przesadzać , aby na przykład pracownicy nie byli niezadowoleni czy na przykład praca nie szła wolniej z powodu zdecydowania się na gorszy sprzęt itp . Trzeba wszędzie znaleźć złoty środek

lana52

Post autor: lana52 » 14 sty 2019 12:51

Zakładając własną firmę należy zadecydować, czy będzie to działalność gospodarcza, czy też będzie to spółka z o.o. To, o czym należy pamiętać, to że spółka z o.o. jest bezpieczniejsza, bo jest osobnym podmiotem i osoby, które są jej właścicielami nie odpowiadają własnym majątkiem, jak jest w przypadku działalności gospodarczej. Na rynku nie brakuje firm specjalizujących się w ich zakładaniu.

karola987

Post autor: karola987 » 18 sty 2019 14:56

Prowadząc własną firmę, również należy pamiętać o tym, aby zawsze się dostosowywać do ustawy. U nas audyt ochrony danych osobowych wykonała zewnętrzna firma. Ze względu na to, że u nas nie było osoby, która miałaby na ten temat wiedzę. Dlatego uznałam, że najlepiej będzie, jeśli zajmą się tym specjaliści, którzy mają do tego kwalifikacje.

Aga11

Post autor: Aga11 » 21 sty 2019 12:05

A jak się promujecie? Ja mam wrażenie, że w mojej firmie reklama jest na bardzo niskim poziomie. W sumie nie dawno zaczęłam, więc chyba nie ma czego oczekiwać, ale zależy mi na tym żeby usprawnić ten proces. O biznesie bardzo lubię czytać. Zawsze znajdę coś ciekawego, co chętnie wdrożę u siebie. Myślę, żeby odezwać się do jakieś agencji reklamowej. To dobry pomysł? Czy lepiej zaczekać, aż firma się trochę rozwinie?

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 25 sty 2019 21:42

Jeżeli także będziesz chciała odpowiednio zadbać o reklamę swojej firmy w sieci to polecam również zajrzeć na bloga BuzzMarket, gdzie znajdziesz kilka naprawdę przydatnych porad jak się za to zabrać oraz z czego powinna się tak naprawdę składać aby przynosiła jak najlepsze efekty w ilości klientów oraz zarobkach.

fiona45

Post autor: fiona45 » 27 sty 2019 21:30

W własnej firmie na pewno przyda się dobry program do fakturowania. Widziałam wiele ciekawych opcji. Wiele osób inwestuje w takie ekstra propozycje, aby szybko rozwinąć swoją firmę.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 28 sty 2019 19:40

Mam własny biznes od kilku lat i nadszedł czas na fuzję firmy. Znalazłam ciekawą kancelarię, która organizuje i nadzoruje procesy zmian kapitałowych w różnych typach spółek. Fuzje firm, przejęci firm i przekształcenia spółek to zaawansowane procesy, do których należy podchodzić indywidualnie, odpowiednio dobierając niezbędne narzędzia. Wiem, że ta kancelaria sprosta temu zadaniu.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 28 sty 2019 23:12

Własna firma, to ogromny obowiązek Praca 24h na dobę. Tylko się tak wydaje, ze to łatwe i nie trzeba dużo pracować. Trzeba myśleć o wszystkim, nawet o liczarce do banknotów. Najdrobniejsza rzecz w firmie jest na twoje głowie.

mama89

Post autor: mama89 » 05 lut 2019 07:58

Wram z mężem prowadzimy małą firme budowlana, ja głównie zajmuje sie księgowością, ale czasem też zaglądam na budowę. Każdy pracodawca ma obowiązek zadbać o to, aby wszyscy jego pracownicy byli zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony indywidualnej. W ich skład wchodzą również maski przeciwpyłowe. Dzieki blogowi dowiedziałam sie wiele o BHP, warto być na bieżąco w takich sprawach.

zosia

Post autor: zosia » 06 lut 2019 11:02

W serwisie poradnikpracownika znajdziecie sporo przydatnych informacji, porad na temat rozwoju kariery, czasu pracy, zarobków, czy zakładania działalności gospodarczej. Warto sobie sprawdzić ten portal, to dobra opcja szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają pracę zawodową, czy planują założenie własnej firmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”