Cel na weekend - odpocząć!

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
Makaron

Re: Cel na weekend - odpocząć!

Post autor: Makaron » 03 sty 2019 19:38

Ja z koleżankami wybieram się w ten weekend do Giżycka. Wybrałyśmy hotel St Bruno. Spędzimy tam jedną lub dwie noce, jeszcze nie zdecydowałyśmy. Wieczorem pobawimy się w kręgielni, a później pójdziemy do hotelowego klubu. Wspaniale, że wszystko jest na miejscu.

Chylon

Post autor: Chylon » 11 sty 2019 10:03

Ooo tak! Nie mogę się doczekać. My powoli szykujemy się na wyjazd w kierunku Gdańska a dokładnie do Hotelu Amber. Tam czeka na nas bardzo miła atmosfera w kompozycji z komfortowymi, nietuzinkowymi warunkami. Zdecydowanie nie mogę się doczekać tego wyjazdu! A w szczególności moja żona. :)

tom.m

Post autor: tom.m » 12 lut 2019 10:24

Korzystałem w ostatni weekend z noclegów w Bukowinie Tatrzańskiej wraz z rodzinką i było bardzo przyjemnie. Jest to pensjonat w cichej okolicy, można więc wypocząć od miasta. Mnie szczególnie podobała się możliwość skorzystania z masaży które są w ofercie pensjonatu :)

korisnilson

Post autor: korisnilson » 14 lut 2019 12:08

Planujemy połączyć odpoczynek ze zwiedzaniem. Znajomi polecili nam Śląsk, sporo do zobaczenia - znacie ten region, co polecacie najbardziej? Znajomi wysłali mi informacje o takich noclegach, mieliście okazje poznać te miejsca? Co możecie nam jeszcze doradzić?

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 15 lut 2019 16:17

Na miejsce odpoczynku, dwa tygodnie temu w weekend wybraliśmy sopocki apartament. Mieliśmy przyjemność zamieszkiwać bardzo zadbane i komfortowe miejsce, które okazało się wspaniałym dodatkiem do ogółu wyjazdu. Z pewnością jeszcze tu wrócimy!

matyldzia

Post autor: matyldzia » 18 lut 2019 12:51

Moim zdaniem dobrze odpocząć można także w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Nie trzeba nigdzie daleko wyjeżdżać. Dla mnie spokój jest wtedy, kiedy mam wszystko wysprzątane, umyte, pranie zrobione, a dzieci mają odrobione lekcje. Wtedy czasami włączam sobie jakiś film na komputerze i oglądamy z mężem. Jednak ta piosenka, że w życiu są piękne tylko chwile jest naprawdę bardzo prawdziwa, ponieważ większość czasu to różne domowe obowiązki, a przecież do tego jeszcze dochodzi praca. Piszę o tym, bo gdybym miała jeszcze wyjeżdżać w trakcie weekendu, to sama podróż mocno by mnie zmęczyła. Po prostu wolę odpoczywać w swoim domu - tak też można

Mannia

Post autor: Mannia » 21 lut 2019 19:13

Nigdzie nie wypoczniecie tak jak nad morzem. W szczególności polecam Pobierowo wraz z Villą Ula. Miałem przyjemność spędzić tam niezwykle udany a przede wszystkim relaksujący weekend. Raptem 150 metrów do plaży, także wiedziałem gdzie iść, aby pospacerować!

Makaron

Post autor: Makaron » 22 lut 2019 10:45

Jakie macie pomysły na weekend? Zalezy mi na tym,aby zarezerwować romantyczny weekend dla mnie i narzeczonego.

młoda26

Post autor: młoda26 » 27 lut 2019 23:11

To może jak odpoczynek to i wizyta i masaż tajski. Robiony dodatkowo kosmetykami naturalnymi. To musi być fajne doświadczenie. Nie dawno znalazłam ofertę i muszę się zapisać na wizyte.

zdebski

Post autor: zdebski » 14 mar 2019 18:53

Jak jesteście z Sopotu to wyskoczcie w weekend do restauracji Symfonia Smaków http://www.symfoniasmakow.pl W każdą niedzielę w godzinach 14:00 – 19:00 w restauracji jest animatorka która zajmuje się dziećmi a my możemy w spokoju zjeść obiad, kolację czy choćby deser :) Chwilowy relaks i spokój gwarantowany a do tego to po prostu miłe miejsce z dobra kuchnią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”