Własna firma

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
mama89

Re: Własna firma

Post autor: mama89 » 10 cze 2019 07:20

Własna firma to wiele zobowiązań i duza odpowiedzialność. Prowadze swój biznes juz kilka lat i często organizuje szkolenia, dlatego niezbędne jest aby wynajmować pomieszczenia w różnych częsciach Polski. Sale konferencyjne to najlepsze rozwiązanie w tej kwestii. Każda z sal konferencyjnych wyposażona jest w najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu nagłośnienia i oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny.

nnejt

Post autor: nnejt » 10 cze 2019 12:09

Od jakiegoś czasu mam własną firmę i muszą powiedzieć, że nie jest łatwo. Szczególnie przez to, że jest bardzo duża rywalizacja, a praktycznie dotyczy to każdej branży. No ale nie poddaje się i cały czas myślę, co by tu zrobić, żeby tych Klientów było więcej

Makaron

Post autor: Makaron » 11 cze 2019 22:34

Dla mnie własna firma to moja pasja i moje życie. Nie wyobrażam sobie bym miała robić coś innego. Prowadzę ją wspólnie z mężem od prawie 15 lat. Działamy w branży budowlanej, a dokładnie w systemach dociepleń budynków i elewacji. Obecnie jest ogromny nawał pracy, ale bywają miesiące zimowe, kiedy nie realizujemy zleceń ze względu na pogodę. Dla nas to czas na poszukiwanie nowych klientów. Dzięki bazom firm i instytucji możemy startować w przetargach publicznych.

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 12 cze 2019 09:11

Jeszcze apropos firm itd. Musi byc odpowiednia reklama, rekomendacja etc. Ale prawda jest taka, ze jak nie macie obranej odpowiedniej strategii dla Waszej firmy, to nic z tego biznesu krótko mówiąc nie będzie. Dużo czytałam w tym temacie. Są zresztą firmy, które zajmują się doradztwem biznesowym , wspierają zarządzanie etc.

mamunia

Post autor: mamunia » 19 cze 2019 22:21

W swojej firmie trzeba zadbać o najnowsze rozwiązania i robić wszystko, by tylko sobie ułatwić prowadzenie biznesu. To zajmuje sporo czasu, ale można go sobie zaoszczędzić jak np. skorzysta się z pomocy biura wirtualnego. Profesjonaliści zajmą się korespondencja, księgowością.

nekles

Post autor: nekles » 21 cze 2019 12:19

Zakładając własną firmę postawiłam zakupić marketing internetowy i dzięki temu teraz mam wielu klientów, a co najważniejsze reklama nie jest droga

dolores78

Post autor: dolores78 » 01 lip 2019 17:47

My teraz jesteśmy w trakcie finalizowania budowy naszego biura i przyszła kwestia parkingu i progów zwalniających sądzicie, że progi takie są godne uwagi? W sumie nie drogie, ale na pierwszy rzut oka wydają się na porządne. Progi to obowiązek i muszą być jak najszybciej więc jak sądzicie polecacie czy odradzacie?

dominica

Post autor: dominica » 09 lip 2019 15:24

Prowadząc własną firmę warto zadbać nie tylko o skuteczną reklamę ale również o ułatwienie prowadzenia biznesu. Wszystkie kwestie biurowe jak korespondencja, wystawianie faktur, rozliczenia zajmują naprawdę dużo czasu. Jednak można tego uniknąć korzystając z outsourcingu usług biurowych.

kobitkazkrk

Post autor: kobitkazkrk » 09 lip 2019 15:50

Czy któraś z Waszych firm podchodzi pod tzw. instytucję obowiązaną? Jestem ciekawa jakie zmiany zajdą w raportowaniu do giif, którego zasady mają zmienić się w tym miesiącu. Szukałam informacji w sieci lecz nic nie mogę treściwego znaleźć na ten temat. Raportowanie do giff 2019 to ponoć ma być gorący temat. :mouthclosed: :nope:

maros

Post autor: maros » 11 lip 2019 18:00

Jeśli potrzeby by wam był dobry dystrybutor produktów do układów smarowania to zgłoście się do ucs.net.pl z Poznania. Firma oferuje również usługi projektowania, montażu i serwisu układów centralnego smarowania. U nas sprawdzili się w 100%, jesteśmy zadowoleni że na nich trafiliśmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”