Planujecie wakacje samolotem?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
izabela44

Re: Planujecie wakacje samolotem?

Post autor: izabela44 » 30 lip 2018 10:02

Często latam samolotami. Średnio raz na dwa miesiące. I kilka razy miałam sytuację, że mój bagaż nie trafił po wylądowaniu w moje ręce. A to ogromny stres i załatwianie mnóstwa spraw związanych z odzyskaniem takiego bagażu. Dlatego warto zabezpieczyć się na wypadek takiej sytuacji. Jest teraz taka możliwość. To Pakiet Podróżny od mySafety. Obejmuje nie tylko pomoc w odzyskaniu bagażu, ale także pomoc w przypadku utraty portfela z dokumentami czy tzw. gadżetów np. kluczy od domu.

roputek

Post autor: roputek » 07 wrz 2018 15:00

Ja w te wakacje planuje zainwestować w ubezpieczenie jeżeli chodzi o wypadki w podróży . Po moich doświadczeniach z przeszłości uważam, że to będzie bardzo korzystne rozwiązanie :)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 24 wrz 2018 19:25

My właśnie wróciliśmy z naszych pierwszych "wakacji z samolotem" Udało nam się znaleźć niezmiernie interesującą, wrześniową ofertę wakacyjną. Za takie pieniądze zdecydowanie było warto! Dzieciaki oszalaly na punkcie tego typu wyjazdów

kacperpos

Post autor: kacperpos » 11 paź 2018 08:49

Tak, coraz częściej korzystamy z samolotów. Jest to wygodne i można na miejscu wypożyczyć auto, fajnie w ogóle, że teraz się tak teraz zrobiło - bardziej elastycznie. :king: :king: Lubie podróże, a Wy!!!???

elabarbara

Post autor: elabarbara » 13 paź 2018 19:21

My bardzo lubimy organizować sobie wakacje w Chorwacji, ale w przyszłym roku na pewno polecimy gdzieś dalej. Jeszcze nie wiemy gdzie ale na pewno polecimy. Wakacje z lotniska Poznań Ławica, bo mamy dobre połączenie. Do wakacji jeszcze mamy trochę czasu, więc zdążymy cos wybrać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”