Planujecie wakacje samolotem?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
mamaja

Re: Planujecie wakacje samolotem?

Post autor: mamaja » 28 maja 2018 10:14

My w tym roku po raz pierwszy wybieramy się zagranicę i będziemy podróżować samolotem. Nigdy nie latałam i szczerze mówiąc nie miałam zielonego pojęcia jak się do takiej podróży przygotować i jak wygląda odprawa na lotnisku.

Berenika

Post autor: Berenika » 29 maja 2018 07:39

Jeśli wybierasz sie z małymi dziećmi to koniecznie zabezpiecz je przed zaginięciem, chocby na lotnisku. Wszelkie miejsca, gdzie jest spory tłum, to ryzyko, że maluch może zniknąc nam z oczu. Opaska Siband to idealne rozwiązanie. Opaska zawiera wszelkie potrzebne dane, które umozliwią szybki powrót dziecka do rodziców :)

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 30 maja 2018 09:27

My też w tym roku polecimy na wakacje samolotem, jednak nie będziemy sami wybierać lotu, ponieważ zdecydowaliśmy się na kupno zorganizowanej wycieczki. Saona to miejsce, które wybraliśmy na tegoroczny urlop. Czy któraś z Was miała okazję spędzać tam już kiedyś wakacje? Podobno pogoda jest tam fantastyczna, ale na samym leżeniu na plaży się nie kończy, ponieważ jest tam sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić i że warto było zaoszczędzić na taką właśnie wycieczkę ;)

mama89

Post autor: mama89 » 31 maja 2018 12:34

Oczywiście ze tak, z małymi dziećmi to najwygodniejszy środek transportu. Jeszcze dwa tygodnie i juz lecimy, nie mogę się doczekać. Mam nadzieje, ze znajdzie sie troche czasu aby poczytac ksiazki, moje ulubione romansidła podczas wakacji. Czas już złozyc zamówienie, aby książki dotarły na czas.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 09:43

Ja nie planuję wybierać się nigdzie daleko poza kraj. Mamy zamiar spędzić rodzinne wakacje w Kudowie Zdroju i tam chcielibyśmy zatrzymać się w hotelu verde montana, poniewaz jest tam strefa wellness i mozna świetnie wypocząć.

gosh

Post autor: gosh » 06 cze 2018 09:37

A planujecie wakacje sami czy z biurem podróży? Bo coraz więcej osób teraz organizuje podróże samodzielnie.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 10 lip 2018 08:15

Próbuje znaleźć tanie loty na własną rękę. Znajomy podesłał mi poradnik co jeszcze robicie żeby znaleźć tani lot, da się? Jakie są wasze spostrzeżenia, czy raczej nie zwracacie uwagi na cenę, może zupełnie co innego jest dla was ważne? Jak planujecie swoją podróż?

Awatar użytkownika
qbonek

Post autor: qbonek » 10 lip 2018 10:37

gosh pisze:
06 cze 2018 09:37
A planujecie wakacje sami czy z biurem podróży? Bo coraz więcej osób teraz organizuje podróże samodzielnie.
Tylko i wyłącznie samodzielnie. Wychodzi zawsze dużo taniej.
Istnieją takie apetyty - mawiał Samuel - których całe niebo i ziemia ze słodkiego ciasta nie potrafią
zaspokoić.

otylia

Post autor: otylia » 24 lip 2018 13:55

Po zaplanowaniu wakacji warto pomyśleć o wymianie pieniędzy. Z ekantor.pl możesz to zrobić w każdej chwili, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Przewalutowanie zajmie Ci maksymalnie 15 minut. Ponadto dzięki ich atrakcyjnym kursom możesz zyskać nawet 10% więcej. W razie jakichkolwiek pytań, ich pracownicy są dostępni dla klienta przez całą dobę i chętnie pomogą.

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 26 lip 2018 11:52

Tzn powiem tak : Zależy gdzie chcesz lecieć. Ale jeżeli planujesz gdzieś wakacje, to tak szczerze mówiąc wakacje na własną rękę sie w tym momencie nie opłacają jezeli chcesz osobno wykupić samolot. Moze jeszcze dla jednej osoby owszem, ale nie np dla 4 osobowej rodziny. To wgl nie wchodzi w gre. Bo za sam bilet lotniczy zapłaci się ponad 2000 zł .A gdzie do tego noclegi czy ubezpieczenie turystyczne ? Dlatego jak ja mam gdzieś lecieć na wakacje to załatwiam przez biuro podróży, bo wychodzi mnie to zwyczajnie taniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”