Zdrowe i białe zęby?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
arlett

Re: Zdrowe i białe zęby?

Post autor: arlett » 06 wrz 2018 05:26

Na początek faktycznie najlepiej zainwestować w pastę wybielającą. Zobaczysz jakie efekty przyniesie. Wybielanie u stomatologa odłożyłabym w czasie. Naturalne metody tez się sprawdzają.

Mannia

Post autor: Mannia » 09 wrz 2018 20:46

Na zdrowe zęby możemy liczyć wyłącznie w przypadku skorzystania z fachowych zabiegów endodontycznych. Dokładne i fachowe leczenie tego typu doprowadzi nasze żeby to należytego stanu. Widzę to po sobie, gdyż w Dentalu z Lublina nie raz skorzystałam z takiej usługi. Dzięki nim moje żeby są coraz zdrowsze, korzystanie z usług fachowców jest tutaj wskazane.

Chylon

Post autor: Chylon » 17 wrz 2018 19:10

Białe zęby to tylko połowa sukcesu. Warto zatroszczyć się o to, aby ich wygląd był idealny - pozwoli na to odpowiedni aparat ortodontyczny. Stały aparat, który założono mi w gabinecie u doktor Kaiser-Ziorkiewicz sprawił, że dysponuję uśmiechem niczym gwiazda Hollywood. Nie ukrywam, od zawsze było to moim marzeniem. :)

Dosia

Post autor: Dosia » 18 wrz 2018 14:02

Żeby zęby mogły być wybielone, trzeba najpierw je skutecznie wyleczyć. W takim przypadku najprościej umówić się do sprawdzonego gabinetu. Mnie zostało polecone centrum Dental Team . Wspaniale przygotowali moje zęby do rozjaśnienia. Zabieg był bezbolesny, a efekt estetycznego uśmiechu niesamowity :)

Vybitna

Post autor: Vybitna » 21 wrz 2018 20:22

Ja sie moge wypowiedziec w temacie stomatologia estetyczna Kraków - chodze od dawna do dr Beaty Świątkowskiej, ktora ma swoj gabinet na krakowskim Podgórzu. Akurat nie musze 'poprawiac' nic u siebie - chodze tylko na wybielanie zębów i efekt jest naprawde piorunujacy - warto!:)

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 22 wrz 2018 23:52

Zdrowe i białe zęby to bardzo porządana sprawa, bo w końcu uśmiech może dodać nam sporo uroku :) Sama miałam brzydkie, żółte zęby, które ciągle wpędzały mnie w kompleksy. W końcu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i wybieliłam swoje zęby. Teraz mogę pochwalić się pięknym, białym uśmiechem :)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 04 paź 2018 14:00

Zdrowe i białe zęby powinny być przede wszystkim piękne i proste! Dlatego zdecydowałem się na noszenie aparatu ortodontycznego. Na leczenie tego typu zdecydowałem się we wrocławskim gabinecie Orchidea. Nie ukrywam, było warto, gdyż aktualnie mogę się pochwalić fantastycznym uśmiechem! Jest przepiękny!

Lelka

Post autor: Lelka » 07 paź 2018 18:21

No ja akurat na kolor moich zębów nie narzekam bo są ładne białe z natury :) A co do ich zdrowia to różnie bywa niestety pomimo dbania o nie i regularnych wizyt u stomatologa. Teraz czeka mnie leczenie kanałowe czego nie lubię no ale jak trzeba to trzeba. Zrobiłam już rtg zębów w pracowni Diagdent na Ursynowie i jutro mam wizytę u dentysty żeby mógł na podstawie zdjęcia zacząć leczenie moich zębów. Dzięki rentgenowi leczenie jest dokładniejsze i idzie o wiele sprawniej :)

moskwa

Post autor: moskwa » 25 paź 2018 01:55

Przeszłam jakiś czas temu leczenie ortodontyczne i była to naprawdę dobra decyzja, także polecam każdemu, kto się zastanawia. Jeżeli chodzi o gabinet ortodontyczny z Krakowa, to na Masarskiej, warto do nich zajrzeć. Koszty leczenia ortodontycznego sa dość wysokie, ale to dobra inwestycja.

bolo166

Post autor: bolo166 » 21 lis 2018 15:19

Moim zdaniem szczoteczka soniczna jest najlepsza. Świetnie sie sprawdza u dzieci, bo jest mega dokładna i ułatwia dzieciom higienę zębów.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2018 11:58 przez bolo166, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”