Sprzątanie...

Nie objęte powyższymi kategoriami.
mamaja

Re: Sprzątanie...

Post autor: mamaja » 08 paź 2017 15:40

ja też nie mam problemów ze sprzątaniem. Lubię porządek więc wyjścia nie ma. Połowa sukcesu to dobre środki czystości. Moje drewniane podłogi myję od dłuższego czasu Sidoluxem i jestem zadowolona z efektów. Produkt nie dość, że nie drogi to jeszcze bardzo skuteczny i wydajny. Nie zostawia po sobie smug.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 14 gru 2017 13:11

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju środki czystości to zaopatruje się z jednego źródła, jakim jest Petrus Serwis. Artykuły chemiczne wraz z chemią profesjonalną oraz akcesoriami do sprzątania zamówiłam zarówno do swojego domu, jak i miejsca pracy-dla ekipy sprzątającej. Oferowane przez nich produkty to zdecydowanie najwyższa, dostępna jakość na rynku.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 16 gru 2017 10:47

Przed sprzątaniem warto ogarnąć mieszkanie porozkładanych w mieszkaniu rzeczy. U mnie są, to najczęściej zabawki dzieciaków, albumy ze zdjęciami czy jakieś inne bibeloty. Z racji, że w szafach już nie da się nic zmieścić, to postanowiłam kupić pudełka ozdobne.

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 14 lut 2018 17:27

Wiadomo, do profesjonalnego sprzątania niezbędne są równie profesjonalne środki czystości. Miałam okazję testować wiele specyfików oraz preparatów, jednak dopiero Ema-Pol zrobili na mnie wystarczające wrażenie. Środki do podłóg i wykładzin, płyny myjące , środki czyszczące, zmywające, szorujące czy preparaty do mebli okazały się niezwykle skuteczne. Najważniejsze, zakupiłem je za super pieniądze. :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 03 mar 2018 21:19

Oj sprzątanie to chyba moja ulubiona czynność w domu. Posiadam duzo sprawdzonej chemii jak i sprzetu, choć z tym drugim ostatnio mam problem. Mój odkurzacz parowy zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Kilka modeli wpadło mi w oko, musze się jednak uśmiechnąć do męża :D

Elizka

Post autor: Elizka » 18 mar 2018 20:01

Ja nie przepadam za sprzątaniem, a ostatnio mam coraz więcej roboty w sklepie, dlatego potrzebuję kogoś, kto dokładnie zajmie się utrzymaniem i pilnowaniem porządku. Słyszeliście o tej firmie > clarsystem.pl ? Podobno zakres ich czynności jest innym w zależności od rodzaju działalności. Jeśli chodzi o sam sklep to zajmują się bieżącą pielęgnacją posadzek, okresowym doczyszczaniem i impregnacją ciągów komunikacyjnych. Co o tym myślicie ?

elabarbara

Post autor: elabarbara » 23 kwie 2018 14:31

Witam, szukam dobrej i niezbyt kosztownej firmy, której mogłabym zlecić sprzątanie kilku budynków biurowych, ale również czyszczenie powierzchni budynku na zewnątrz, co wiążę się z pracą na wysokości. Słyszałam o tej firmie: bryliant.pl, ktoś miał z nimi do czynienia? Bo ofertę mają bardzo ciekawą. Myślicie że to będzie dobry wybór ?

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 24 kwie 2018 16:20

Znacie jakąś stronę gdzie mogłabym kupić tańsze rzeczy do czyszczenia kominka domowego?

narcyzja

Post autor: narcyzja » 22 sie 2018 14:39

Jeżeli interesuje Cię sprzątanie to może skorzystasz z usług sprżatania u profesjonalnej firmy sprzątającej? jedną z takich firm jest ta prowadząca bloga na ten temat eclear. Również czytając bloga możesz się wielu rzeczy nauczyć, jest to naprawdę dobra firma sprzątająca ponieważ uczą również swoich klientów jak mają sami dbać o czystość.

zdetka

Post autor: zdetka » 12 wrz 2018 14:00

Ja bardzo nie lubię sprzątać.. niestety przy dwójce dzieci sprzątanie jest wskazane i to codziennie. Gdyby nie odkurzacz pionowy z Hoovera, to nie wiem jakbym sobie poradziła. Dzięki wymiennym końcówką czyści meble, podłogi i trudno dostępne miejsca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”