Propozycja na wakacje

Nie objęte powyższymi kategoriami.
ksawery_kos

Re: Propozycja na wakacje

Post autor: ksawery_kos » 13 cze 2018 18:27

My póki co byliśmy na krótkim urlopie we Wrocławiu, razem z grupką znajomych i ich dziećmi wynajęliśmy przewodnika po Wrocławiu. Naprawdę polecam, człowiek zabawny, opowiadający ciekawostki, a nie rzeczy z książek do historii, nawet dzieci się nie nudziły.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 26 lip 2018 17:19

Według mnie najlepszych wyborem propozycji na wakacje dysponuje biuro podróży. Skorzystanie z takiej pomocy z pewnością ułatwi zadanie w postaci znalezienia idealnego miejsca na wakacje. Mi bardzo pomogło biuro babilontravel.pl z którym nie raz udało mi się zwiedzić kawałek świata. :)

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 29 paź 2018 15:39

W tym roku na wakacje wybrałam domki Białka Tatrzańska i w przyszłym roku również się tam wybieram :) Domki są położone w Białce Tatrzańskiej, która jest naprawdę malowniczą, górską miejscowością. Same domki od razu mnie zauroczyły, bo są po prostu bardzo ładne. No i jak okazało się na miejscu, są też naprawdę dobrze wyposażone! Bardzo dobrze mi się tam wypoczywało i na pewno będę tam wracać jeszcze wiele razy :)

mamami

Post autor: mamami » 15 lis 2018 14:01

Najlepiej udac sie do biura podróży lub popatrzec sobie online. Ja zawsze jak wykupuje wczasy to rozwazam tylko znane biura podróży takie jak Coral Travel (dawne Wezyr Holidays). Nie chce miec problemow podczas wypoczynku. W tym roku byłam w Turcji. A wiosną planuję wybrać się do Egiptu :)

kasiunia1

Post autor: kasiunia1 » 23 gru 2018 19:01

Najbliższe wakacje tj. 2019 tym razem spędzimy w Polsce, nad polskim morzem. Planujemy wyjazd do Trójmiasta - bo tam jest co zwiedzać nawet jak nie ma pogody. Rozglądamy się dość intensywnie i szukamy. Wybór jest dość duży jak się wrzuci zapytanie do internetu, ale czasami można się sparzyć. Znajomi polecają nam Willę Mewa w Gdyni. Byli tam dwa lata temu i byli mega zadowoleni. Pewnie skorzystamy z ich podpowiedzi, bo po co mamy ryzykować skoro już ktoś sprawdził ten namiar. pzdr

Women12

Post autor: Women12 » 23 gru 2018 22:29

Dobrą propozycją na wakacje moich zdaniem jest Kraków. Piękne , romantyczne miasto. ale żeby wakacje się udały trzeba odwiedzić chociaż jedną restauracje z wykwintnymi daniami i prawdziwym winem. W Krakowie jest wiele takich restauracji.

Women12

Post autor: Women12 » 08 sty 2019 23:48

Moim zdaniem najlepszą propozycja na wakacje jest nasza piękna stolica. Wiele atrakcji jak i zabytków. Ponadto różnorodność lokali z wykwintnym jedzeniem. Z czystym sumieniem, dla par z dziećmi mogę zaproponować restaurację Akademia w Warszawie. Lokal dostosowany bardzo dobrze do najmłodszych klientów. W weekend pociechami mogę zająć się wyszkolone animatorki, żebyście i wy mogli na spokojnie skosztować ich dań.

gagatka

Post autor: gagatka » 17 sty 2019 12:24

Serio? Warszawa? A nie lepiej za miasto pojechać? Na przykład na Mazury?

Awatar użytkownika
MarekArek

Post autor: MarekArek » 17 sty 2019 16:03

Kraków to moim zdaniem świetna sprawa :) I przede wszystkim zwiedzanie takich miejsc jak na przykład Auschwitz-Birkenau.
Tylko głupiec zapomina o tym, że są tacy, których nie da się pokonać raz na całe życie, chyba że nie żyją.

MartaMM

Post autor: MartaMM » 17 sty 2019 21:48

My w tym roku planujemy wakacje za granicą, chyba padnie na Cypr;) Szukamy ofert przez SunCenter, tam trafiłam na bardzo miłą Panią, która wysłuchała moich "wymagań" i podsyła mi co ciekawsze oferty. Fajnie bo wszelkie najlepsze propozycje mam w jednym miejscu więc nawet sama w wolnej chwili mogę sobie szybciutko przeglądnąć ich stronę;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”