Propozycja na wakacje

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Inatka93

Re: Propozycja na wakacje

Post autor: Inatka93 » 01 lut 2019 08:54

A co powiecie na stolicę? Jest tam wspaniała restauracja Bubbles Bar Warszawa, w której zjecie smaczne potrawy z kuchni polskiej, włoskiej czy hiszpańskiej. Lokal jest utrzymany w ciekawym, nowoczesnym stylu i możecie skorzystać z promocji 29 zł na alkohole za osobę. I to możecie pić, ile chcecie. Najlepszych szampanów świata!

Aga11

Post autor: Aga11 » 01 lut 2019 11:00

Ja na wakacjach staram się raczej odpoczywać od codzienności, więc zwiedzanie miast nie jest dla mnie. Jeżeli chce porządnie odpocząć to udaje się w jakieś odległe miejsca, gdzie nikt nie będzie mi przeszkadzał. Jeżeli lubicie takie klimaty to na pewno spodoba wam się Gospodarstwo agroturystyczne w Borach. Dla mnie nie ma nic lepszego niż odpoczynek na łonie natury. Zazwyczaj w takie miejsca zabieram rower i bardzo dużo jeżdżę. To mnie naprawdę relaksuje.

TolaM

Post autor: TolaM » 02 lut 2019 13:26

A może warto zostać w kraju? W końcu mamy również świetne miejsca do wypoczynku m.in nad morzem, czy też w górach. My w tym roku w połowie lipca wybieramy się do Dziwnowa i już mamy zarezerwowany apartament dla rodzinki, świetnie wyposażone, blisko plaży i z możliwością wyjazdów rodzinnych. Liczymy na udane wakacje i piękną słoneczną pogodę tak jak w zeszłym roku :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 16 lut 2019 18:53

Na wakacje mogę polecić takie rozwiązanie jak zakup elektrycznego roweru trekkingowego i wycieczki.

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 26 mar 2019 11:45

Ja w wakacje chciałabym w końcu znaleźć czas na to, by poważnie zająć się swoją działką i w końcu jakieś sensowne porządki na niej wprowadzić ;). Niemniej i tak bardzo interesuje mnie temat tego, gdzie obecnie warto jechać na wakacje. W końcu zbliża się lato, a w lato dzieciaki nie mają zajęć szkolnych – trzeba im zatem jakoś zorganizować czas. Nasza córka świetnie radzi sobie w szkole i wraz z mężem chcielibyśmy nagrodzić ją za ciężką pracę, jaką wkłada w naukę. Uznaliśmy, że zafundujemy jej wycieczkę zagraniczną. Abyśmy jednak nie byli zbytnio zmartwieni, zależy nam na tym, by nad wszystkim czuwała jakaś zaufana firma. No i wciąż zastanawiamy się, do jakiego konkretnie kraju zaproponować jej wyjazd.

Chylon

Post autor: Chylon » 26 mar 2019 22:17

Po dłuższej przerwie zamierzamy odwiedzić Trójmiasto. Takie wyjazdy warto podkręcać poprzez komfortowe warunki i atrakcyjne wyposażenie. Z każdej strony należy dbać o to, aby wyjazd był 10/10. Nam to z pewnością się uda!

Krzysztof Kozłowski

Post autor: Krzysztof Kozłowski » 09 kwie 2019 08:14

W tym roku w czasie urlopu pojadę z Aliena Tours do Iranu będziemy podróżować w małej gurpie komfrotowym busie pod opieką miejscowych przewodników na pewno zobaczymy wszystkie turystyczne atrakcje, a próćż tego spotykamy się z mieszkańcami bo odwiedzimy irański dom

jsconsulting

Post autor: jsconsulting » 29 kwie 2019 10:32

a czy macie pomysły na atrakcje dla młodzieży w Poznaniu?

RafalM

Post autor: RafalM » 16 maja 2019 12:03

Zapraszam Was na bloga clubman.pl mają tutaj bardzo dużo ciekawych propozycji wakacyjnych :)

Fredder

Post autor: Fredder » 04 cze 2019 09:41

Ja w tym roku na pewno gdzieś za granicę. Jeszcze nie wiem gdzie.
Śmierć nadaje piękno życiu. Tylko sztuczne kwiaty nie umierają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”