Fotograf na ślub i nie tylko

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Nati89

Re: Fotograf na ślub i nie tylko

Post autor: Nati89 » 28 mar 2018 11:00

Na każdą okazję polecam tego fotografa podswiatlo.pl, wykonuje piękne zdjęcia ślubne, ciążowe, komunijne, plenerowe i wiele innych. Zna się na rzeczy, widać że praca ta sprawia mu przyjemność a efekty są genialne. Miło się współpracuje z takim człowiekiem.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 06 cze 2018 11:40

Jeżeli szukasz dobrego fotografa na ważną dla Ciebie uroczystość
to zerknij sobie tutaj mimofoto.pl
Uwiecznienie tak ważnych momentów na zdjęciach jest ważne, bo później cudownie się do nich wraca
Dlatego warto wybrać fotografa, który zrobi to dobrze. Możesz zobaczyć portfolio i będziesz wiedziała
czy jest to w Twoim stylu czy nie:)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 12 cze 2018 23:19

Ja z mojej strony mogę polecić wam jednego z lepszych fotografów jakich kiedykolwiek znalazłam w sieci windadonieba.com. Szkoda że gdy ja brałam ślub to nie znałam tej strony, bo dałabym wiele za tak piekne zdjęcia.

majaa862

Post autor: majaa862 » 28 sie 2018 16:15

To ważna uroczystość, także zdjęcia powinno być profesjonalne, w końcu to pamiątka na całe życie. Radzę wybrać fotografa, który specjalizuje się w takich zdjęciach, w Opolu fotograf T. Doszak ma niezłe opinie, na http://www.doszak.pl/ można go sprawdzić, jego zdjęcia, itp.

malutka15

Post autor: malutka15 » 05 wrz 2018 11:39

Fotografia ślubna to pamiątka do końca życia. Ważne więc, aby zdjęcia spełniły wszystkie Wasze oczekiwania. Fotografa warto wybierać z polecenia więc polecam rzucić okiem na taką opcję jak fotograf ślubny gdańsk sprawdź. Sądzę, że będziecie zadowoleni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”