Chce rozpocząć studia MBA

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
tamara2809

Chce rozpocząć studia MBA

Post autor: tamara2809 » 23 sty 2018 22:50

Witajcie Kochane Mamusie, w marcu wracam do pracy mój maluszek skończył własnie dwa latka.Pracuję w sporej firmie na stanowisku kierowniczym.
Firma daje możliwości awansu jednak stawiają wymagania dodatkowego wykształcenia.Rozglądałam się za studiami podyplomowymi i jedyne jakie mnie zainteresowały na ten moment to studia MBA w Wyższej szkole Bankowej.Czy przeglądałyście kiedyś ranking studiów MBA?
Muszę przyznać, że zależy mi na zdobyciu dyplomu i kwalifikacji własnie w oparciu o ten program.Czy wiecie może jak wyglądają zajęcia na studiach tego typu?Jak często są zjazdy? Jakie są Wasze opinie na ten temat?
Życzę Wam miłego wieczoru i czekam na wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna :)

Agnieszka

Re: Chce rozpocząć studia MBA

Post autor: Agnieszka » 30 sty 2018 12:59

Witaj :) ze swojej strony mogę polecić studia MBA w IBD Business School. Zajęcia odbywają się w nowoczesnym ośrodku szkoleniowym w Serocku z możliwością zakwaterowania. Po ukończeniu otrzymujesz dyplom IBD Business School i Uniwersytetu SWPS. Zapraszam na stronę ibd.pl/ibd-mba i do kontaktu aausfeld@ibd.pl . Chętnie udzielę szerszych informacji. Pozdrawiam serdecznie i pozdrowienia dla maluszka :)

KubaLeszczyński

Re: Chce rozpocząć studia MBA

Post autor: KubaLeszczyński » 31 sty 2018 18:41

Dla każdego, kto jest zainteresowany szerokim spojrzeniem na studia MBA doskonałym rozwiązaniem będzie wizyta na stronie mbaportal.pl, gdzie można dotrzeć do licznych informacji o programach MBA, a także znaleźć m.in. rankingi, artykuły, wywiady, aktualności dotyczące programów MBA i o wiele więcej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”