własna firma-szkolenia

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Dżej89

Re: własna firma-szkolenia

Post autor: Dżej89 » 12 sty 2018 14:53

Jeżeli chodzi o własny biznes przede wszystkim ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy. Ja często na internecie czytam takie poradniki.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 20 sty 2018 16:03

Ja mam natomiast pytanie do osób, które już od jakiegoś czasu prowadzą własną działalność. Czy zapoznaliście się już ze zmianami jakie nastąpiły od początku tego roku dla podatników VAT? Ja już nieco zdążyłam o tym przeczytać i jestem bardzo ciekawa, czy są takie osoby jak ja, które te zmiany skłoniły do tego, aby jednak zlecić rozliczanie się księgowej, a nie robić już tego samemu.

mama89

Post autor: mama89 » 28 mar 2018 14:33

Uwazam, ze to wazna kwestia w działalnosci firmy, szkolen nigdy dość. Czesto jezdze ja sama na szkolenia, albo wysyłam pracowników. Cenię sobie także prywatnosc moich pracowników, dlatego zastanawiam się nad zakupem czegos nowego do firmy, a mianowice budka telefoniczna. Ktoś juz moze korzysta z takich udogodnien? Jak sie sprawdzaja?

Suzana

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 10:55

Oj warto przeprowadzać w pracy takie szkolenia, bo są one niezbędne dla pracowników. My zawsze takie szkolenia prowadzimy w siedzibie firmy wynajmując zwenętrzną firme szkoleniową. Trzeba tez pamiętac o cateringu dla pracowników. Świetną opcją jest firma catering Arts. Mają już doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”