Profesjonalne sprzątanie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
justynagrodzka

Re: Profesjonalne sprzątanie

Post autor: justynagrodzka » 23 sie 2018 08:56

Mam restaurację, którą prowadzę już od wielu lat, a odziedziczyłam ją po rodzicach. Od razu po przejęciu interesu wymieniłam wszystkie sprzęty, bo nie były zadbane, jak dla mnie wręcz zapuszczone – widać, że sprzątane było rzadko i wszystko płynem do naczyń chyba… No cóż, ja tego błędu nie popełnię i zadbam o to, żeby piekarniki, lodówki, kuchenki posłużyły mi dłużej, bo sporo na nie wydałam. Do sprzątania używam tylko preparatów przeznaczonych do gastronomii. Np. piekarniki po całym dniu pracy czyścimy wieczorem Cifem Oven&Grill, tak samo z opiekaczami i grillem, który cieszy się teraz ogromną popularnością wśród naszych gości. Po takim dokładnym czyszczeniu na drugi dzień jesteśmy gotowi do pracy od samego rana i nie serwujemy gościom przypalonych potraw z klejącego się rusztu. Tak niewiele wystarczy, żeby uzyskać realną korzyść.

Mannia

Post autor: Mannia » 27 sie 2018 01:14

Nie wiem, jak byśmy sobie poradzili bez pomocy dobryserwis.waw.pl . Okazali się oni niezmiernie przydatni przy sprzątaniu terenu naszej firmy. Idzie im tak dobrze, że nawet zatrudniłam ich do naszego mieszkania! Dzięki ich fachowi co miesiąc mieszkanie wygląda jak nowe!

Werka

Post autor: Werka » 24 wrz 2018 11:00

Również jestem zdecydowaną zwolenniczką zatrudnienia profesjonalnej firmy sprzątającej do utrzymania czystości w biurze :clap:
Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Romwit, dla mojej firmy.
Przede wszystkim chodzi o to że sprzątają bardzo dokładnie i starannie, każdy zakamarek jest czysty. Takie podejście sobie cenię. :clap:

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 15 paź 2018 06:19

Stawiam także na firmę sprzątająca. Zwłaszcza że mają teraz naprawdę szeroki wachlarz usług sprzątających. Nie ograniczają się tylko do sprzątania biura, ale np m.in. do dbania o tereny zielone, czystość chodnika, itp. wokoło biurowca.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 26 mar 2019 07:57

Przy sprzątaniu najwazniejsze sa dobre środki czystości. Frosch to świetna marka. Istnieje też możliwość hurtowego zakupu.

Miranda

Post autor: Miranda » 11 kwie 2019 14:23

A jakie konkretnie usługi Was interesują? Jeśli szukacie firmy, która zajmie się np czyszczeniem elewacji to zerknijcie na ofertę umyjemto.pl. Oni zajmują się profesjonalnym czyszczeniem elewacji z mocnych zabrudzeń, usuwają także graffiti a także odświeżają (malują) elewację. Wszystkie usługi wykonują bardzo szybko i dokładnie.

mona80

Post autor: mona80 » 25 paź 2019 14:32

Najlepiej od razu zdecydować się na ozonowanie, aby dokładnie zabić wszystkie bakterie i pleśnie. Proponuję podzwonić po firmach również i zapytać jak to wygląda. Ja w taki sposób trafiłam na firmę Airozone i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie www.

ajaleili

Post autor: ajaleili » 02 lis 2019 09:33

Profesjonalne sprzątanie powinno także uwzględniać pranie tapicerki meblowej. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod pozbycia się ciężkich zabrudzeń z kanapy czy materaca.

Olala

Post autor: Olala » 08 lis 2019 14:26

To też dobre rozwiązanie. Natomiast, jeśli jednak jesteście z tych, co muszą same posprzątać bo wiedzą, że nikt nie zrobi tego lepiej, zawsze warto sobie ułatwić sprawę :D Moim odkryciem, z którym się obecnie nie rozstaję, jest urządzenie do czyszczenia szyb, teraz mycie okien to sama przyjemność! W życiu się nie bawiłam tak dobrze przy sprzątaniu. Urządzenie jest obłędne, dzięki nim nie mam smug na oknach, nie muszę nic szorować i płukać co chwilę. Trzy ruchy ręką i gotowe! Jest lekkie i mobilne, dokładnie myje okna nawet z najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

cholak008

Post autor: cholak008 » 13 lis 2019 18:38

Zasłony, kotary i firany powinny zostać wyprane przez ekipę fachowców.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”