Sympatyczne przedszkole

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Re: Sympatyczne przedszkole

Post autor: CzarnaMamba » 16 maja 2018 11:00

Warto wybrać przedszkole, w którym panuje atmosfera naprawdę przyjazna dzieciom. Ja sama niedawno szukałam idealnego miejsca dla dziecka i moją uwagę przykuło przede wszystkim prywatne przedszkole Krakowie, jakim jest Harmonia. Całkiem dużą uwagę przywiązuje się tam do wychowania dzieci, więc o dziecko jestem naprawdę spokojna.

;)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2018 08:00 przez CzarnaMamba, łącznie zmieniany 2 razy.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 02 lip 2018 10:01

Ja również rozpoczynam pracę od września i głowiłam się co zrobić z Lucynką. Myślałam nad opieką babci, choć nie bardzo chciałam ją obciążać. Drugi zamysł jest by dać ją do przedszkola. Nawet znalazłam takie renomowane, niepubliczne. Jak myślicie, która z tych opcji będzie najlepsza dla całej rodziny?

Agulaa

Post autor: Agulaa » 11 lip 2018 14:33

Pytanie skąd jesteście, chociaż w każdym mieście można w sumie coś fajnego znaleźć. ;) Osobiście, jeśli chodzi o Częstochowę, fajne jest przedszkole, do którego my naszego małego posłaliśmy - nazywa się hocki-klocki i naprawdę jest bardzo porządne zarówno jeśli chodzi o kadrę, jak i organizację. ;)

izabela44

Post autor: izabela44 » 26 wrz 2018 07:53

Masz rację. Każda okolica ma swoje placówki przedszkolne, które warto polecić. Wiem, że w miejscowości Dołuje, w okolicy Szczecina zostało otwarte Prywatne Przedszkole i Żłobek Słoneczny Sad. Przeglądałam ich stronę i myślę, że właśnie w takich miejscach warto "zostawiać" dzieci. Dla mnie zawsze podstawa to odpowiednia kadra i dostosowane do dzieci zaplecze techniczne. A tu wszystko jest. Myślę, że takie autorskie programy edukacyjne, jak w tej placówce, świetnie wpływają na rozwój dziecka i warto z tego korzystać.

monika8934

Post autor: monika8934 » 19 paź 2018 16:23

Jeśli chodzi o Łódź to polecam gorąco przedszkole przedszkole Albercik, gdzie uczęszcza moja córka. Nauczycielki naprawdę sympatyczne, z dużą wiedzą. Wiele zajęć dodatkowych, angielski na wysokim poziomie. Naprawdę warto.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 20 paź 2018 12:36

Jasne, warto dobrze przemyśleć wybór przedszkola i żłobka dla swojego malucha. Pamiętajcie, że pierwsze lata życia są kluczowe dla dziecka, dlatego też musicie wybierać rozsądnie. Osobiście uważam, że najlepiej sprawdzają się takie miejsca, gdzie nauka prowadzona jest w sposób dopasowany do danego dziecka.

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 19 lis 2018 23:54

Ważne, żeby dobrze wybrać przedszkole. Nasze córeczka chodzi do Robusia w Wesołej i jesteśmy z tego przedszkola bardzo zadowoleni. Mieści się w fajnej, cichej okolicy, mała lubi opiekunki i rówieśników no a program nauczania został nagrodzony w konkursie MEN na najlepszy program wychowania przedszkolnego. Przedszkole pasuje nad dosłownie pod każdym względem.

Chylon

Post autor: Chylon » 27 lis 2018 00:39

Niestety, ale po zaobserwowaniu dziwnego rozwoju u naszego dziecka musieliśmy go skierować do ośrodka terapii Agathum, a nie do normalnego przedszkola. Jednakże, był to bardzo dobry pomysł. Tam otrzymuje fachową opiekę a jego rozwój powoli wkracza na właściwy tor. :)

grazynka12

Post autor: grazynka12 » 03 gru 2018 21:53

A co sądzicie o problemie smogu? w całej Polsce jest z tym problem i nasze dzieci są najbardziej narażone, czy w waszych przedszkolach dyrektorzy stosuja jakieś środki bezpieczeństwa? Ja dużo na ten temat czytałam i chyba będę musiała złożyć wizytę w przedszkolu córki i porozmawiać o tym problemie z dyrektorką.

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 04 gru 2018 03:50

W takim razie sprawdź również ofertę szkół niepublicznych otwarteokno.edu.pl które osobiście mogę polecić ze względu na świetne podejście nauczycieli, do tego przygotowanie miejsc zarówno do zabaw, nauki jak i wypoczynku na świeżym powietrzu. Moim zdaniem to jedno z najlepszych przedszkoli gdzie można wysłać swoje dziecko aby uczyło się współpracy i empatii względem innych osób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”