Sympatyczne przedszkole

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Re: Sympatyczne przedszkole

Post autor: CzarnaMamba » 16 maja 2018 11:00

Warto wybrać przedszkole, w którym panuje atmosfera naprawdę przyjazna dzieciom. Ja sama niedawno szukałam idealnego miejsca dla dziecka i moją uwagę przykuło przede wszystkim prywatne przedszkole Krakowie, jakim jest Harmonia. Całkiem dużą uwagę przywiązuje się tam do wychowania dzieci, więc o dziecko jestem naprawdę spokojna.

;)
Ostatnio zmieniony 23 lip 2018 13:02 przez CzarnaMamba, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 02 lip 2018 10:01

Ja również rozpoczynam pracę od września i głowiłam się co zrobić z Lucynką. Myślałam nad opieką babci, choć nie bardzo chciałam ją obciążać. Drugi zamysł jest by dać ją do przedszkola. Nawet znalazłam takie renomowane, niepubliczne. Jak myślicie, która z tych opcji będzie najlepsza dla całej rodziny?

Agulaa

Post autor: Agulaa » 11 lip 2018 14:33

Pytanie skąd jesteście, chociaż w każdym mieście można w sumie coś fajnego znaleźć. ;) Osobiście, jeśli chodzi o Częstochowę, fajne jest przedszkole, do którego my naszego małego posłaliśmy - nazywa się hocki-klocki i naprawdę jest bardzo porządne zarówno jeśli chodzi o kadrę, jak i organizację. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”