Dobra REKLAMA !

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
ubki

Re: Dobra REKLAMA !

Post autor: ubki » 17 sie 2018 00:08

Ciężko o lepszy blog o tematyce biznesowej od decapitated.pl/renta-bez-lat-pracy, wielokrotnie poszukiwałam na nim porad, oczywiście z powodzeniem.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 22 sie 2018 18:57

Jeżeli chodzi o reklamę to polecam Ci zapoznac się z pozycjonowaniem stron internetowych poprzez tą agencje seo mateusz-kozlowski.pl jest to bardzo dobra firma pozycjonujaca dzięki której na pewno twoje pozycjonowanie strony www da oczekiwany efekt w wyszukiwarce google. Pozycjonowanie stron to naprawde dobry sposób na reklamę.

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 27 sie 2018 21:48

Bardzo dobrą forma reklamy jest tez po prostu pozycjonowanie. Mnie np dzięki pozycjonowaniu wzrosła sprzedaż ;)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 28 sie 2018 23:38

Dobra reklama to przede wszystkim skuteczna reklama. Właśnie tym powinniście kierować się przy wyborze idealnej formy dla Was. Powinniście pomyśleć o aromamarketingu. Chodzi przecież o rozwój Waszego biznesu.

monika8934

Post autor: monika8934 » 29 sie 2018 23:59

A co powiecie na temat reklamy na Facebooku? Widziałam, że taką propozycję posiada agencja i nie ukrywam, że bardzo zaskoczyły mnie niskie koszty takiej reklamy. Znajoma też ostatnio wspominała, że taka reklama jest bardzo korzystna i daje fajne efekty, bo przecież teraz każdy korzysta z Facebooka.

anniee

Post autor: anniee » 30 sie 2018 13:55

tomcio988 pisze:
30 mar 2018 11:55
amelka pisze:
29 paź 2017 14:58
Moim zdaniem dobrą reklama są też gadżety reklamowe. Nie od dziś wiadomo, że ludzie lubią dostawać prezenty od firm nawet jeśli jest to tylko długopis. Zainwestuj może w torby reklamowe oraz jakieś inne gadżety.
Z jednej strony długopisy reklamowe to takie banalne rozwiązanie, ale najważniejsze jest to, że jest skuteczne. Niektórzy mówią, że to takie proste i nie ma sensu w to inwestować, ale każdy chciałby dostać taki gadżet. Ja postanowiłem więc i zamówiłem długopisy reklamowe z nadrukiem, które myślę rozdać na jakiejś konferencji lub targach ;) Koszt nie jest wysoki, a reklama myślę, że jak najbardziej skuteczna :)
No tutaj masz ogromną rację, gdyż niektórzy mówią, że to zbyt banalne rozwiązanie, które nie daje efektów, a mówią to tylko Ci, którzy nigdy nie korzystali z takiego rozwiązania. Ja sam tak ostatnio zamówiłem taki długopis reklamowy i nie spodziewałem się, że sprawdzi się to rozwiązanie aż w taki sposób ;) Koszt jednego długopisu to jakieś 60 groszy, więc koszt śmieszny, a reklama jak najbardziej wydajna ;)

narcyzja

Post autor: narcyzja » 04 wrz 2018 22:28

Jeżeli chodzi o reklamę to prowadząc na przykład sklep stacjonarny z odzieżą można zainteresować się ofertą i zamówić dla swojej firmy pokrowce na ubrania z wyszytym logiem sklepu. To bardzo dobrze zbuduje poczucie profesjonalizmu twojego sklepu oraz spowoduje że klienci będą polecać twój sklep.

bolo166

Post autor: bolo166 » 06 wrz 2018 12:40

Moim zdaniem najskuteczniejsza to ta w internecie. Tutaj możecie zamieścić swoją reklamę za darmo wykonawca.taelo.pl. Dzięki stworzeniu wizytówki na tym portalu można dodawać takie informacje jak: dane kontaktowe, zdjęcia z poprzednio zrealizowanych zleceń, przekierowania do kanałów w mediach społecznościowych, godziny i miejsce świadczenia usług.

lana52

Post autor: lana52 » 24 lis 2018 21:31

Jeśli szukacie dobrej reklamy, to ta agencja adwordsgroup.pl oferuje reklamę w Google. Jest partnerem Google i specjalizuje się w tego typu marketingu. Ma na koncie wiele udanych kampanii i duże doświadczenie. Wszyscy pracownicy agencji to profesjonaliści. Ceny usług też są na atrakcyjnym poziomie, co jest ważnym plusem. Polecam.

sek0nda

Post autor: sek0nda » 29 lis 2018 21:13

Lokalnie można podziałać poprzez gadżety, które można rozdać klientom. Np. napoje z logiem firmy plus akcesoria. Moim zdaniem to świetna sprawa, dobra promocja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”