Dobra REKLAMA !

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Martusia87

Re: Dobra REKLAMA !

Post autor: Martusia87 » 10 sty 2019 21:49

Moim zdaniem najlepsza reklama to ta konstruowana przy pomocy gadżetów reklamowych :D U nas w firmie jest ich naprawdę sporo i dzięki temu jesteśmy rozpoznawalni. Największym zainteresowaniem cieszą się torby bawełniane. Można na nich nadrukować nazwę firmy i wtedy jest to naprawdę ekstra reklama :D

KejtiDD

Post autor: KejtiDD » 14 sty 2019 23:10

Dobra reklama to też gadżety! Ja wyniosłam z tych wpisów sporo rad i zamówiłam takie gadżety jak na przykład długopisy reklamowe!

teressa5

Post autor: teressa5 » 21 sty 2019 13:17

Czasami dobra robota i odpowiednie targetowanie wystarczy. Najbardziej denerwują mnie agresywne reklamy, to i tak nie ma sensu, jeśli produkt kogoś nie interesuje.

michal2klb

Post autor: michal2klb » 22 sty 2019 12:52

Witam.

Zastanawiam się właśnie w tym momencie, czy warto inwestować w takie gadżety reklamowe. Korzystacie z tego typu usług i jesteście w stanie coś na ten temat doradzić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie...
Filozofia nie przestaje zadawać pytań. Wiara żyje odpowiedzią.

FionkaM22

Post autor: FionkaM22 » 25 sty 2019 15:08

Przede wszystkim sprawdź jakie opcje reklam działają najlepiej w danym biznesie bo tutaj trzeba również wybrać odpowiednia grupę docelową do której chcemy trafić z usługami naszej firmy. Dlatego jeżeli nie do końca się na tym znasz to bardzo pomocne może okazać się skorzystanie z usług agencji iWizerunek, którą bez żadnych wątpliwości mogę polecić jeżeli nie chcesz przepalać budżetu, a wyłącznie zwiększać grono klientów oraz budować wizerunek swojej firmy.

january87

Post autor: january87 » 30 sty 2019 23:07

Widzę, że gadżety reklamowe to powszechna praktyka. A jak się ustosunkujecie do takich słodyczy reklamowych? Czy to dobry pomysł, aby takie gadżety sprezentować np. Klientom?

gaja

Post autor: gaja » 01 lut 2019 23:55

Bardzo dobrze się sprawdzają wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Od lat się sprawdzają. Klienci lubią dostawać różnorodne upominki - i te małe i większe. Poza tym nie są drogie, więc taka inwestycja naprawdę szybko się zwróci. Myślę, że w ten sposób można naprawdę wiele zyskać.

spokojnaa

Post autor: spokojnaa » 07 lut 2019 15:26

ja już siedzę sporo w branży reklamowej i powiem że gadzety reklamowe to najlepsza forma pokazaniu świętu że taka i taka firma istniej. Zresztą można sobie jechać na targi reklamowe do Nadarzyna na tzw. Remadaysy i zobaczyć jakie tłumy tam przychodzą żeby sobie gadżety wybrać. Fajnie jest, że to wszytko w jednym miejscu jest i się chodzi od stoiska do stoiska i patrzy kto co ma. Czasem się gdzieś zostawi wizytówkę i później się klient odzywa. Jadę tam 14 lutego i zobaczy nowości gadzetowe

mama89

Post autor: mama89 » 07 lut 2019 20:18

Moim zdaniem reklama w jaką chcemy zainwestować powinna być różnorodna. Dlatego najlepiej skorzystać z różnych typu reklamowania się. Firma Retio świadczy w tym kierunku naprawdę bogate usługi. U nich możecie zamówić ścianki wystawiennicze, stanowiska na targi, namioty reklamowe i wiele innych. Co ważne mają konkurencyjne ceny i szybko realizują zamówienia.

kaczusia

Post autor: kaczusia » 07 lut 2019 21:45

A nie łatwiej by łoby stworzyć bezpłatną wizytówkę na przykład na taelo i dotrzeć tym samym do nowych klientów? Sporo osób decyduje się na to rozwiązanie bo jest stosunkowo tanie i bardzo skuteczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”