Zainwestuj w swój dom!

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Zuzianna

Re: Zainwestuj w swój dom!

Post autor: Zuzianna » 25 wrz 2017 15:25

Oplaca sie zainwestowac w swoj dom juz na poczatku zeby pozniej miec duzo nizsze rachunki. Ja zastanawiam się teraz nad rekuperatorem ale to jeszcze temat na potem ;) teraz mamy na tapecie elektryke. Zamawiamy sporo rzeczy jak przewody wielożyłowe, peszele i rury przez internet.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 05 paź 2017 10:36

A kto z Was buduje albo ma juz może wybudowany dom energooszczędny ? Znaleźliśmy z mężem właśnie taką ofertę na domy energooszczędne i zastanawiamy się czy własnie takiego projektu nie wziąć. Powiedzcie mi jakie są Wasze doświadczenia z domami w tym stylu i czy naprawdę są tak oszczędne :) ?

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 23 paź 2017 10:49

Teraz nowoczesne technologie stawiają na ekologię i ekonomię :) To rozwiązania, które w późniejszym czasie zaprocentują. Zatrudniając profesjonalną, doświadczoną firmę budowlaną możemy liczyć na sugestie i podpowiedzi w tej kwestii. Mi bardzo dobrze współpracowało się z firmą Fachman z Mielca. Polecam, jeśli ktoś by szukał na Podkarpaciu dobrej, sprawdzonej firmy.

bella91

Post autor: bella91 » 31 paź 2017 10:44

Budując dom warto postawić na materiały najwyższej jakości. My powoli się budujemy. Obecnie zastanawiamy się nad systemem kominowym. Widziałam, ze oferta jest bardzo dobra i chyba z niej skorzystamy. Chcemy mieć dobry system kominowy i wentylacyjny w domu.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 27 lis 2017 14:45

Niestety, różne sytuacje mogą się zdarzyć. Wiele osób miało nieprzyjemności związane z grzybem. Właśnie dlatego warto mieć od razu gotowy kontakt do Nord Help. Tam możecie liczyć na takie usługi. Nie czekajcie z takimi rzeczami, bo może się to odbić na Waszym zdrowiu.

bella91

Post autor: bella91 » 03 gru 2017 14:08

My niedawno kupiliśmy działkę. Mąż chce w marcu ruszyć z budową. Póki co kupujemy materiały i planujemy. Mam nadzieję, ze ta cała budowa pójdzie dość sprawnie i szybko się przeprowadzimy na swoje.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 18 gru 2017 14:16

Inwestycja w dom to wydatek rzędu kilkuset tysięcy, a takich kosztownych decyzji nie podejmuje się od tak. Warto więc zapoznać się z ofertą jaką oferuje nam dzisiejszy rynek nieruchomości. Firma oferuje domy w zabudowie bliźniaczek o nowoczesnej architekturze, a nieruchomości te znajdują się na osiedlu Osiedle Pasieki w Komornikach koło Poznania, w pobliżu rzeki Wirynka. Piękna, czysta i spokojna okolica ze wspaniałą przyrodą i dogodną infrastrukturą, zaledwie 20 minut drogi od Poznania.

młoda26

Post autor: młoda26 » 29 gru 2017 10:07

My właśnie szukamy w miarę taniej działki i chcemy postawić dom szkieletowy. Dużo krótszy termin realizacji takiego domu. Powstaje w zależności od projektu nawet w przeciągu kilku dni. A nam nie potrzebny duży dom piętrowy. Wystarczy nieduży domek parterowy. I co ważne koszty mniejsze i mniej problemów z materiałami na dom.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 17 sty 2018 06:48

Dom szkieletowy to świetna sprawa. Bardzo fajne projekty takich domów, w dodatku energooszczędnych, ma firma wascovilla.pl. W dodatku zajmują się oni kompleksowo całą inwestycją (czyli od projektu po wykonanie domu, a także jeśli ktoś sobie życzy, zajmują się także wszelkimi sprawami urzędowymi), więc jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla kogoś, kto nie ma zbyt wiele czasu.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2018 07:56 przez Natanielka, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomeczek

Post autor: Tomeczek » 05 lut 2018 08:06

bierka pisze:
12 wrz 2017 20:30
wiecie co mnie sen z powiek ściąga elewacja, kompletnie nie wiem jakie produkty wybrać.
Mi podobają się nowoczesne elewacje, czyli np. z paneli stalowych. Taka elewacja świetnie sprawdza się, jeśli chcemy starszemu budynkowi nadać nowy, niebanalny wygląd. Dodatkową zaletą jest to, że ją łatwo czyści. Oczywiście musiałabyś tylko sprawdzić w MPZP, czy możesz sobie u siebie na takie wykończenie budynku pozwolić, żeby później nie mieć problemów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”