kantor online

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
karolinka
Kontakt:

Re: kantor online

Post autor: karolinka » 23 lip 2018 13:52

Ja ostatnio chciałam Euro wymienić i skorzystałam z kalkulatora Cinkciarza i okazało się, że kurs jest 3 razy lepszy niż w kantorze bankowym. No i jeszcze jest możliwość negocjowania kursów na czacie online bez konieczności tracenia czasu na infolinii.

annastars

Post autor: annastars » 11 sie 2018 20:58

Bardzo praktyczne są takie kalkulatory walut na stronach kantorów. Wtedy mogę błyskawicznie zrobić symulację transakcji, poznać jej dokładny wynik i oszczędność. O ile oczywiście kantor online jest zautomatyzowany na tyle że w czasie rzeczywistym finalizuje przewalutowania. W tym z którego korzystam tak się właśnie wymiana waluty odbywa. Również w weekendy oraz w niestandardowych godzinach.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 27 sie 2018 21:48

Najważniejsze jeśli o chodzi o funkcjonalność e-kantoru, to aby od razu wiadomo było ile się zapłaci. Bo generalnie wszyscy wiedzą, że wymiana przez kantor online jest najtańsza, ale przecież teraz jest tyle e-kantorów, że i między nimi różnice w cenie są spore. Kantory znane i będące długo na rynku, mają zazwyczaj przejrzyste zasady, gdzie nie ma żadnych ukrytych opłat. Ale z nowo powstałymi kantorami różnie bywa, i trzeba na nie uważać.

annastars

Post autor: annastars » 19 wrz 2018 00:40

Wynik transakcji w kantorze internetowym można sobie wyliczyć aplikacją na stronie. Choć ja już w sumie nie muszę, bo dobrze wiem i już na pierwszy rzut oka widzę, że kantor online wycenia korzystnie. Skoro kurs sprzedaży o grosz się od rynkowego różni to nie mam żadnych wątpliwości.

lana52

Post autor: lana52 » 20 wrz 2018 16:10

Z moich doświadczeń to mogę wam polecić pluskantor.pl bo wymieniam u nich od dawna i jestem zadowolona. Kursy fajne, księgowanie 27/7, tanie przelewy zagraniczne no i wystawiają fakturę na wymianę jak ktoś potrzebuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”