PIT roczny szybko i bez błędów

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
mamazpomyslem

Re: PIT roczny szybko i bez błędów

Post autor: mamazpomyslem » 30 mar 2018 12:50

Jak chcesz szybko i bez błędów to polecam Ci program dostępny na Stronie Urzędu Skarbowego urzadskarbowy24.pl, program samodzielnie prowadzi Cię przez kolejne etapy rozliczeń bardzo szybko i wygodnie i dodatkowo jest darmowy dla wszystkich. Nie trzeba płacić za usługi księgowe jak można samodzielnie zrobić to w domu.

Elizka

Post autor: Elizka » 23 kwie 2018 17:38

Najlepiej do tego znaleźć odpowiedni program. Mi bardzo wygodnie rozliczało się w tym > pit.FundacjaPociecha.pl i zachęcam was do skorzystania, jak też z przekazania 1% na tę fundację > fundacja pociecha. Taka pomóc w rozwoju poprzez możliwość nauki i wsparcia nauczyciela, ale również finansowanie kolonii to niewyobrażalna szansa i radość dla tych dzieci, które wychowane były w biedzie i patologii. Dajmy im szansę na przyszłość póki jest jeszcze możliwość.

MarcinNielot

Post autor: MarcinNielot » 20 lut 2019 17:16

No i co? Pozmieniało się teraz?! :D Niby US ma wszystko teraz rozliczać. No, ale jeśli ktoś na przykład pracował za granicą to ma peszek i sam się musi rozliczać. A jak się człowiek nie zna na rozliczaniu dochodu z zagranicy to musi iść do biura rachunkowego. No chyba, że są jakieś programu do wyliczania podatku z tytułu pracy za granicą? Orientujecie się może?

klepsydra

Post autor: klepsydra » 14 mar 2019 23:17

Ale to tak nie jest że wszystkim wypełnia US pit, trzeba pewne formalności załatwić aby tak było. A dla tych którzy sami się rozliczają są gotowe programy. Wszystko można wypełnić online i od razu przesłać do Urzędu Skarbowego

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 15 mar 2019 21:51

Rzeczywiście dobrze jest korzystać z pomocy programów do rozliczenia pit, nawet jeśli teraz przepisy się zmieniły i rozlicza nas Urząd Skarbowy. Każdy może się pomylić w obliczeniach, nawet urzędnik więc dobrze jest wszystko sprawdzić, a dodatkowo doliczyć sobie należne ulgi.

pebel

Post autor: pebel » 27 mar 2019 12:16

No ja szczerze mówiąc rozliczam się od dłuższego czasu samemu, korzystam z programów do rozliczania PIT. Według mnie jest to bardzo proste, wystarczy tylko wprowadzić odpowiednie dane i szybko uzyskujemy pożądany wynik

majka66

Post autor: majka66 » 20 kwie 2019 19:12

Dokładnie, za pomocą programów typu PITAX można bez problemu rozliczyć się z urzędem skarbowym i to bez większego wysiłku. Program bowiem sam dokonuje wszelkich obliczeń i wpisuje wyniki w okienka, nasza rola ogranicza się do podania podstawowych danych które otrzymaliśmy od pracodawcy

Dosia

Post autor: Dosia » 14 maja 2019 16:28

Szybko i bez błędów zrobisz to za pomocą jednego z intuicyjnych programów dostępnych w internecie. Poza tym zawsze pamiętam, aby 1% podatku przekazać na rzecz osób poszkodowanych przez los. Tak jak na przykład podopiecznych dzieci Fundacji Szlachetny Cel. A czy Wy przekazujecie na jakiś cel tą kwotę?

elabarbara

Post autor: elabarbara » 10 cze 2019 11:14

Z rozliczeniem podatku nie miałam nigdy problemów, ponieważ zawsze korzystałam z gotowych szablonów i programów do tego przeznaczonych. Jedynym pytaniem, które za każdym razem przy tym sobie zadaję, jest: Na jaki cel powinnam tym razem przekazać 1% podatku? W tym roku zdecydowałam się pomóc chory dzieciaczkom i obdarowałam Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”