Sprzedaż za granicę - pomocy!

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Awatar użytkownika
r0sie

Re: Sprzedaż za granicę - pomocy!

Post autor: r0sie » 24 lut 2014 15:51

gemma1993 pisze:Witam
Ostatnio rozpocząłem staranie o pozyskiwanie klientów dla mojego sklepu z ziołami za granicami naszego kraju postanowiłam wykonać stronę w obcych językach i promować ja na zagranicznych stronach www i forach bardzo pomocne dla mnie okazało się biuro tłumaczeń...

może już wystarczy tego spamu :thumbdown:
Ania

Zuzanna321

Post autor: Zuzanna321 » 17 lut 2015 09:11

Nie wiem czy tak do końca poprzednia wypowiedź to spam, ja tam widzę w niej nową ideę, czyli otworzenie sklepu internetowego prowadzonego w innym języku. Omija się wówczas prowizje stosowane przez Ebay, do tego przeliczniki walutowe stosowane przez Paypal. Rozwiązanie godne przemyślenia, zostaje w kieszeni kilkadziesiąt procent, wystarczy wypromować swój sklep w innych krajach i przekonać, że jesteśmy tańsi i do tego solidniejsi. Rzecz jasna trzeba mieć najlepiej domenę w tym kraju, gdzie prowadzimy sprzedaż no i dobrego tłumacza, no chyba, że osobiście język obcy znakomicie znamy.

Nallta

Post autor: Nallta » 12 paź 2016 09:55

jeżeli potrzebujecie pomocy językowej polecam biuro tłumaczeń centrum-jezykow.pl wykonują nawet bardzo trudne tłumaczenia techniczne tak jak ostatnio dla naszej firmy robią to bardzo szybko

RenuJi

Post autor: RenuJi » 08 kwie 2017 23:25

Generalnie sprzedaż czy to towarów, czy też usług poza granicami naszego kraju jest ogromnym wyzwaniem. Nie mniej jednak jeżeli jesteśmy zainteresowani eksportem, warto zajrzeć na stronę sfspoland.com/jak-eksportowac-na-malte . Firma ta posiada bowiem sporo doświadczenie w związku z działalnością, łączącą się z transportem międzynarodowym. Dlatego też na ich blogu bez wątpienia znajdziemy całe mnóstwo cennych porad, które będzie można wykorzystać przy prowadzeniu własnej działalności.

Bamberka

Post autor: Bamberka » 16 kwie 2017 09:46

Może warto by było nawiązać kontakty na forach biznes mam za granicą. Są i takie, tylko poszukać i jakoś porozumieć się by trzeba.

Roberto

Post autor: Roberto » 17 kwie 2017 17:31

Widzicie jak się skutecznie blokuje nasze inicjatywy, jak się tworzy przepisy, tak, żeby nikt tego nie rozumiał. Kraje gdzie są proste przepisy finansowe na tym zyskują, a u nas co się dzieje, kwitnie "ruska ruletka", nie wiadomo o co chodzi.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 27 lip 2018 17:56

Jezeli kuleje Ci sprzedaz za granice - to moze warto pomyslec o nawiazaniu wspolpracy z firma, ktora pozyskuje klientow zagranicznych - to oni poszukaja partnerow biznesowych dla Ciebie - czyli dostaniesz juz ich podanych na tacy:)

lana52

Post autor: lana52 » 27 sie 2018 23:18

To świetnie, że chcesz rozpocząć sprzedaż zagraniczną… Czy masz już sklep, przy pomocy którego będziesz realizować zamówienia? Jeśli nie, zastanów się nad skryptem, na którym zostanie wzniesiony. Jeśli miałbym Ci jakiś polecić, byłby nim Magento - zainwestuj również w odpowiednią reklamę (bez niej, nie zdobędziesz klientów).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”