Prowadzenie księgowości

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
lana52

Re: Prowadzenie księgowości

Post autor: lana52 » 23 lut 2018 22:28

Szukając profesjonalnej firmy specjalizującej się w prowadzeniu księgowości dobrze jest skontaktować się z warszawską kancelarią Adama Jeżaka. W jego ofercie znajduje się usługa o nazwie bookkeeping Warsaw jezak.pl/en/services. Nie decyduj się na samodzielne prowadzenie księgowości, gdyż możesz wyrządzić więcej szkód niż pożytku...

rafek34

Post autor: rafek34 » 25 lut 2018 22:01

Odpal google .Wszyscy chwalą program symfonia. Niestety nie znam go wiec nie potrafię powiedzieć czy jest łatwy, czy trudny.

Suzana

Post autor: Suzana » 11 mar 2018 14:54

Podobnie, na początku prowadziłam sama, ale jak zobaczyłam, że coraz więcej czasu to zajmuje, to sobie darowałam. Teraz wszystkie księgi i kadry prowadzi mi biuro rachunkowe Gama z Myśliborskiej. W porównaniu koszt/czas/pewność jestem bardzo zadowolona.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 16 maja 2018 12:08

Myślę, że wprowadzeniu księgowości może się przydać taki system DMS firmy PrimeSoft . Nie wiem czy o nim słyszeliście, ale to całkiem fajna opcja. Dzięki niemu można w bardzo łatwy sposób zarządzać dokumentami. Ogromną zaletą systemu klasy Workflow jest jego uniwersalność i elastyczność.

luśka33

Post autor: luśka33 » 19 maja 2018 16:40

Dla nas usługi księgowe świadczy biuro rachunkowe Capital Audyt, mogę polecić z czystym sumieniem, świetna jakość obsługi, doświadczony zespół, atrakcyjne warunki współpracy to najważniejsze atuty, choć jest ich więcej :)

malla

Post autor: malla » 25 maja 2018 09:56

Myślę, że sporo zależy od tego jak wiele faktur wystawiamy miesięcznie, czy zatrudniami pracowników czy też pracujemy w pojedynkę. Ja zdecydowałam się na współpracę z biurem rachunkowym Kasprzyk i Niziołek przede wszystkim ze względu na to, że już sama nie radziłam sobie z samodzielnym rozliczaniem i w między czasie zatrudniłam ponad 10 pracowników. Oni wspierają mnie od wielu miesięcy a ja mogę spać spokojnie bo wiem, że w kwestii rozliczeń z US czy ZUS-em wszystko jest jak trzeba :)

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 29 cze 2018 08:51

Ja na potrzeby mojej firmy korzystam z podatki-online.pl, jednak każdemu polecić nie mogę, bo działają na terenie Warszawy i okolic. Niemniej jednak współpracuję z nimi od 5 lat i nie narzekam, oprócz tego prowadzą mi kadry i płace oraz czasami doradzają prawnie. Profesjonaliści i traktują mnie równie dobrze co większych klientów. Na początku swojej działalności korzystałam z portali typu iFirma, ale to straszne masówki i już przy pracownikach itp. nie zbyt się mi sprawdzali.

mamaja

Post autor: mamaja » 09 lip 2018 06:30

ja z prowadzeniem ksiegowości samodzielnie problemów nie mam ale może dlatego, że sama regularnie pogłębiam stan swojej wiedzy w tym zakresie. Polecam zaopatrzyć się w kilka pozycji z wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Kopalnia wiedzy :) Kupiłam tam ostatnio kilka książek z zakresu RODO ( temat bardzo na czasie ) czy zmian VAT w 2018 roku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”