hala na firmę

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Awatar użytkownika
Martuszka88

Re: hala na firmę

Post autor: Martuszka88 » 08 paź 2018 15:55

Jak chodzi o bramę do hali to niezawodne okazują się być bramy szybkobieżne pcv. Brat wymienił bramy w swoim magazynie na te szybkobieżne i mówi, że widzi różnicę. Rewelacyjnie zapewniają izolację cieplną, bo potrzebuje właśnie zachować stałą różnicę temperatur i ta brama się przy tym sprawdza. Dodatkowo też nie jest podatna na usterki, bo jest wykonana z elastycznego materiału. I jeszcze jeden plus jaki zauważył po wymianie bram to usprawnienie ruchu, ponieważ brama jest szybka to pojazdy i ludzie szybko się przemieszczają. Myślę, że warto zainwestować w taką bramę jak już chcemy coś mieć zrobione raz a porządnie. W przypadku innych bram mogą częściej zdarzać się usterki i firma będzie wydawać pieniądze na serwis (chyba, że wydarzy się to w trakcie gwarancji) jednak chyba warto kupić coś co ma mniejsze szansę na załapanie usterki. Bratu przed zakupem kilka kolegów po fachu doradzało bramę szybkobieżną pcv, w końcu sam się zdecydował i teraz on poleca dalej. Super technologia. :)

zdebski

Post autor: zdebski » 24 lis 2018 20:34

Wiecie, przed budową najlepiej zająć się jeszcze badaniami materiałów metalowych na halę żeby wiedzieć że konstrukcja będzie solidna.

łucja99

Post autor: łucja99 » 20 gru 2018 16:58

zdebski pisze:
24 lis 2018 20:34
Wiecie, przed budową najlepiej zająć się jeszcze badaniami materiałów metalowych na halę żeby wiedzieć że konstrukcja będzie solidna.
Też tak myślę, metal do główny materiał tworzący hale, dlatego warto sprawdzić czy konstrukcja będzie solidna. Drugim ważnym materiałem jest blacha.

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 06 sty 2019 20:06

Ja na firmę nie potrzebuję hali, ale przyda mi się ona na magazyn, dlatego nie ukrywam, że chętnie skorzystałabym sobie z takiej możliwości, jak wynajem hal Będzie to wtedy hala namiotowa i u mnie na magazyn sprawdziłoby się to idealnie. Sprawdźcie, bo może i dla Was też to będzie fajna możliwość.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”