Strona 1 z 1

Prosty program do faktur

: 03 maja 2016 16:13
autor: malg_les
poszukuję naprawdę prostego i intuicyjnego programu do faktur (bez zbędnych funkcji takich jak magazyn czy księgowość) co możecie polecić? Znalazłam program do faktur ++Faktury SQL za 139 zł, czy ktoś posiada? Czego wy używacie, co polecacie? Jestem zielona!

Re: Prosty program do faktur

: 12 maja 2016 20:05
autor: mamuśka31
Tak naprawdę faktury można wystawiać nawet w excelu. Widziałam gotowe arkusze w necie, w których trzeba tylko uzupełnić dane.
Ja mimo wszystko wybrałabym jakiś bardziej rozbudowany program. Zyskasz większe pojęcie o tym, co robisz i na pewno wyjdzie Ci to na dobre.
Sama ostatnio sprawdzam, jak wygląda samodzielna księgowość online na przykładzie wfirma. Okazuje się, że to nie takie trudne jak mogłoby się wydawać, więc myślę, że warto podejmować tego typu wyzwania.

Re: Prosty program do faktur

: 14 maja 2016 23:58
autor: majesty24
Można w excelu, ale lepiej skorzystać z jakiegoś programu np. do małej księgowości jak wystawiasz sporo FV, to w excelu łatwo coś pogubić, a w takich programach masz wszystko zapisane w bazach danych. Akurat ten program księgowy możesz dostosować do swoich potrzeb, więc nie musisz od razu korzystać z wszystkich modułów.

Re: Prosty program do faktur

: 15 maja 2016 15:48
autor: arlett
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest samodzielna księgowość online - wfirma.pl. Dzieki niej wszystko sama ogarniesz i to nie wielkim kosztem. Ja póki co korzystam z biura rachunkowego tylko faktury sama wystawiam. Chcę jednak zacząć wszystko samodzielnie ogarniać.

Re: Prosty program do faktur

: 20 maja 2016 14:49
autor: zuzka10
Ja wystawiam fv w programie który dostałam od biura rachunkowego.
Niestety u mnie jest problem z niewypłacalnymi klientami. Zastanawiam się nad samodzielna windykacja online.
Z tego co wyczytałam można samodzielnie odzyskać pieniądze, w razie problemów Vindicat służy pomocą i dobrą radą. Dostępne są wszystkie pisma procesowe itd. Czy ktoś z was przeprowadzał już samodzielną windykację?

Re: Prosty program do faktur

: 03 cze 2016 16:01
autor: Adam_BinSoft
Witaj,

W czasach marketingu szeptanego ciężko ocenić wiarygodność czytanych wpisów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego, prostego oraz intuicyjnego programu do wystawiania faktur; my taki posiadamy. Przekonaj się i skorzystaj z 30 DARMOWYCH dni dla testów. 

Sprawdź nas na mpFaktura.pl - inteligentne rozwiązania dla firm. Unikatowe programy do prowadzenia działalności gospodarczej na komputerach z systemami Apple MAC OS X | Microsoft Windows | Linux

Pozdrawiam 
Adam BinSoft

Re: Prosty program do faktur

: 09 gru 2016 15:46
autor: marekkmiecik
Osobiście polecałbym tani a fajny program systim.pl . Mało znany, w sumie żona wyszukała jakimś cudem, ale naprawdę rewelacyjny.
Infolinia super, program super prosty i przejrzysty, funkcji pełno, ciągle aktualizowany, pomoc techniczna bez problemu dostepna.

Re: Prosty program do faktur

: 29 lis 2017 11:21
autor: hannaa89
Program do faktur powinien być co prawda prosty w obsłudze, ale jednocześnie rozbudowany. Program online sprawdzi się chyba najlepiej, na wfirma.pl mają dość dobry, łatwy w obsłudze, ze wszystkim niezbędnymi funkcjami, a przy tym dość tani.