Gdzie pytać o kredyt

…czyli sposoby na dodatkowy zastrzyk gotówki.
kier
Kontakt:

Re: Gdzie pytac o kredyt

Post autor: kier » 12 cze 2019 09:08

Czy ktoś miał może styczność z firmą Wonga?
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Akma

Post autor: Akma » 12 cze 2019 12:48

Nie brałam w tej firmie chwilówki ( ba.... nie brałam żadnej chwilówki) Tak więc nie mogę doradzic z własnego doświadczenia. Znalazłem jednak coś takiego:
Na stronie jest dokładnie opisane to jakie warunki oferuje Wonga oraz są opinie osób, które zdecydowały się na wzięcie w niej pożyczki. Podobnie jak wielu innych firm pożyczkowych prywatnych.
Sa raczej pozytywne, aczkolwiek polecam dobrze czytać umowe. Bo firma może obiecywac jedno a w koncu może się okazać drugie ( wiadomo,że nie jest to firma charytatywna tak wieć będą chcieli na nas zarobić). Jak tak sobie patrzę to firma obecnie oferuje całkiem niezła promocję na darmowe pożyczki. Ciekawi mnie ile jest w tym prawdy.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2019 12:27 przez Akma, łącznie zmieniany 1 raz.

oewonga

Post autor: oewonga » 27 cze 2019 16:26

Witam! Kier, jako nowy Klient wonga.com możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni. Jej koszt to tylko 10 zł. Zachęcam Cię do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga.pl Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Zuzula

Post autor: Zuzula » 08 lip 2019 18:58

Czasami warto zastanowić się dla firmy nad pożyczką społecznościową.... O wiele łatwiej można uzyskać takie finansowanie niż w banku, bo pożyczkodawcy mają mniejsze wymagania w stosunku do firm. Nie wymagają tak długiego stażu działalności oraz są w stanie udzielić pożyczki również firmom młodym działającym krócej niż rok.

Po drugie warunki finansowe takiej pożyczki są korzystniejsze niż warunki finansowe tak zwanych chwilówek, które finansowo są średnio opłacalne jeśli chodzi o pożyczki na dłużej.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2019 10:43 przez Zuzula, łącznie zmieniany 1 raz.

ajaleili

Post autor: ajaleili » 18 lip 2019 19:16

Witam jestem zadluzony w chwilowkach na około.. 45 tyś. W chwili obecnej nie jestem w stanie tego splacic.

slawrado

Re: Gdzie pytać o kredyt

Post autor: slawrado » 30 lip 2019 18:28

Ja stwierdziłem, że nie będę chodził po kolei od placówki do placówki, tylko porównam oferty kredytowe w internecie. Znalazłem ranking kredytów hipotecznych, który pomógł mi w wyborze i rozjaśnił mi moją sytuację zaoszczędzając równocześnie czas i pieniądze.

maxkolonko

Post autor: maxkolonko » 30 sie 2019 13:00

zdetka pisze:
28 mar 2019 09:41
Niestety, banki dość niechętnie udzielają pożyczek przedsiębiorcą - co innego instytucje prywatne... Dlatego warto się rozejrzeć i rozeznać w ofertach dostępnych na rynku. Z tego co wiem, to dużą popularnością cieszy się Aasa Dla Biznesu i mają naprawdę korzystne warunki. Sprawdzaliście już ich ofertę?
Co ty gadasz? bo z mojej wiedzy to właśnie firmy łatwiej otrzymują kredyt niż osoba prywatna bo łatwo można zweryfikować ich zdolność. Ostatnio popularny jest kredyt firmowy w Nest Banku do nawet 550 000 złotych.

Reid15

Post autor: Reid15 » 12 wrz 2019 20:53

Polecam przejrzeć informacje na tej stronie :) https://jdkredyt.pl/

Opin1

Post autor: Opin1 » 12 wrz 2019 21:09

Warto zajrzeć na tę stronę https://ofertypolskichbankow.pl/, mają wiele wartościowych informacji :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak uzyskać dofinansowanie”