Pozycjonowanie stron z małym budżetem

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
berekatka

Re: Pozycjonowanie stron z małym budżetem

Post autor: berekatka » 27 sie 2018 13:48

A może jednak warto skontaktować się z firmą, która w swojej ofercie ma pozycjonowanie stron i poprosić o ofertę, która mieści się w tym budżecie. Jeżeli nic nie uda się sensownego zrobić, to po prostu Ci powiedzą. Będziesz mieć przynajmniej świadomość, że spróbowałaś.

Elsa

Post autor: Elsa » 29 sie 2018 11:46

Dodam jeszcze, że pozycjonowanie lokalne, na frazy z tzw. długiego ogona może okazać się właśnie odpowiednim rozwiązaniem przy małym budżecie. A potem można zwiększyć ten budżet, żeby zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 18 paź 2018 10:47

Reklama internetowa z małym budżetem jak najbardziej jest możliwa, możesz zainteresować sie oferta tego serwisu wykonawca.taelo.pl. Znajdziesz tutaj mozliwość stworzenia wirtualnej wizytówki twojej firmy, która będzie zwiekszać świadomość twoich potencjalnych klientów na temat twojej firmy. Warto sie nad tym zastanowic ponieważ serwis jest w całości bezpłatny.

lana52

Post autor: lana52 » 24 paź 2018 17:24

Chcąc natomiast pozycjonować sklep internetowy, warto zapoznać się z artykułem widniejącym pod adresem marketingportal.pl/2017/07/07/seo-i-ux-czego-nie-moze-zabraknac-przy-pozycjonowaniu-e-commerce, w którym szczegółowo opisano, o czym nie powinno się zapominać, reklamując sklep internetowy.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 30 paź 2018 13:02

Pozycjonowanie strony internetowej to tylko jedna z aktywności jakie zawarte są w marketingu internetowym. Z tego co widziałem istnieją również inne formy - działania w social media, reklamy w Google, konkursy internetowe, badania użyteczności lub analityka internetowa. Jak widać możliwości jest na prawdę wiele, dzięki czemu zarówno duże korporacje z dużym budżetem jak i małe sklepu z niewielkim wkładem znajdą coś dla siebie.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 05 lis 2018 21:50

Mały budżet to raczej mały efekt, na to musicie się przygotować. Ja postawiłam na takie już bardziej solidne pozycjonowanie stron i jestem zadowolona z efektów. Większe inwestycje przynoszą większe zyski tak to już wygląda w biznesie.

IgorN.

Post autor: IgorN. » 08 lis 2018 14:59

Roberto pisze:
03 lip 2017 11:10
Może macie sposoby jak pozycjonować strony dysponując małym budżetem, jak się ma mało pieniędzy, co wówczas robić, jak działać?
Co robić? Rozmawiać z firmą zajmującą się pozycjonowaniem :) Możesz próbować sama, ale nie ręczę za efekty :) Dobrze wypozycjonowana strona internetowa to najlepsza reklama, jest to inwestycja, która tak naprawdę przynosi zyski.
Pamiętaj, że pozycjonowanie niejedno ma imię - istnieją różne narzędzia i możliwości. Dlatego wspomniałem na początku, że najlepiej rozmawiać z firmą, która zajmuje się pozycjonowaniem. Przedstaw im swoje potrzeby, powiedz, jakim budżetem dysponujesz, a oni na pewno pomogą znaleźć rozwiązanie.
Dobrą ofertę posiada firma EFECTOWNIA, wielu moich znajomych korzysta z ich usług i wszyscy są zadowoleni. Większy ruch na stronie, więcej klientów, większe zyski :) Zlecenia wykonywane terminowo, rzetelnie i fachowo :) Polecam :)

nekles

Post autor: nekles » 30 lis 2018 16:13

Mi w zupełności w biznesie wystarczają porady ze strony syndications, staram się ją przeglądać regularnie, aby być na bieżąco z trendami.

Marysia2131

Post autor: Marysia2131 » 04 gru 2018 13:31

Żeby przyoszczędzić trochę na pozycjonowaniu można wykonać podstawy za pozycjonerów, które są stosunkowo łatwe i sporo darmowej wiedzy na ten temat można znaleźć na różnych stronach. Pozycjonowanie warto zacząć od przygotowania solidnie strony którą bd chcieli wypozycjonować. :hand:

dominica

Post autor: dominica » 05 gru 2018 11:01

Moim zdaniem pozycjonowanie należy zlecić firmie, która profesjonalnie się tym zajmuje. Mamy wtedy pewność, że usługa wykonana jest poprawnie a środki, które zainwestujemy w pozycjonowanie z pewnością zwrócą się nam i to z nawiązką. Dlatego warto skorzystać z usług agencji interaktywnej SOLV.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”