Strona 1 z 3

Sekrety pozycjonowania stron

: 22 maja 2017 23:17
autor: Thanatos
Może znacie jakieś sekrety pozycjonowania stron. Pewnie są i takie, ale czy ktoś je nam zdradzi? Czekam na jakieś podpowiedzi.

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 30 maja 2017 09:55
autor: Roberto
Nikt raczej nie zdradza sekretów pozycjonowania za darmo. To są ściśle strzeżone tajemnice. Żeby czegoś się nauczyć trzeba trochę w branży popracować.

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 11 lip 2017 13:33
autor: wandaraka
Spróbuj dużo pisać na stronie. Jak będziesz aktywnym to i znajdą się i tacy, którzy przeczytają te twoje wywody. Mogą być ciekawe, różnie bywa.

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 04 wrz 2017 14:57
autor: wikiww
Pewnie osoby, które znają się na tym nie są chętne do udzielania porad

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 06 lis 2017 22:02
autor: Krysta097
Pozycjonowanie strony nie jest trudnym zadaniem, wystarczy poczytać kilka artykułów w internecie, albo na początek kogoś do tego zatrudnić. A to co musicie zrobić ze swojej strony to na pewno przygotować swoją witrynę w odpowiedni sposób. Musi ona być stabilna, najlepiej pozbawiona denerwujących reklam. Do tego strona musi być łatwa w użytkowaniu i obsłudze, przyjazna dla odbiorcy. Nie może ona być zawirusowana ani zainfekowana złośliwym oprogramowaniem, bo wtedy wyskakują okienka ostrzegawcze, ludzie się zniechęcają, a google może dodać taką stronę na czarną listę, więc cały trud wypozycjonowania pójdzie na marne.

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 18 lis 2017 08:49
autor: malutka15
Jeżeli nie znamy się na pozycjonowaniu to lepiej, abyśmy się nie zabierali za to na własną rękę. Najlepszą opcją jest zlecenie tego skomplikowanego zadania profesjonalnej agencji interaktywnej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą agencji Greenweb. Myślę, że będzie to bardzo dobry wybór.

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 20 lis 2017 15:07
autor: Vikq
Od jakiegos czasu interesuję się pozycjonowaniem stron internetowych.

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 27 lis 2017 17:06
autor: ela677
Samodzielne, nieumiejętne pozycjonowanie może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Może nawet dojśc do zbanowania strony. Dlatego najlepiej oddać to w ręce specjalistów.

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 09 sty 2018 18:34
autor: Koraa
Myślę, że takie sekrety znają tylko firmy, które siedzą w tym od dawna. Dlatego jeżeli chcesz dobrze wypozycjonować swoją firmę to ja polecam Ci znaleźć profesjonalną firmę. Myślę, że sprawdzić się może Fox Strategy. Zajrzyj do ich oferty bo może Ci się spodoba :)

Re: Sekrety pozycjonowania stron

: 11 sty 2018 16:12
autor: mamami
A znacie jakąś firmę, które oferuje właśnie pozycjonowanie Warszawa lub okolice? Zależy mi na kontakcie osobistym z firmą, żeby wszystko omówić. Podrzucicie jakieś namiary na warszawskich pozycjonerów?