Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Dmuuchany
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2016 10:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

Post autor: Dmuuchany » 18 kwie 2016 10:34

Na pewno dobre firmy pozycjonujące są wysoko w wyszukiwarce i to na dosyć konkurencyjną frazę dlatego też można się tym sugerować, ale nie tylko tym. Poza tym cena, rodzaj abonamentu itp.

AgnieszkaWawa
Posty: 18
Rejestracja: 19 lip 2016 13:52

Re: Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

Post autor: AgnieszkaWawa » 20 lip 2016 08:17

To tak jak znaleźć dobrego mechanika czy sklep internetowy. Szukaj opinii i przeglądaj asortyment/zakres usług. Sprawdź co do Ciebie pasuje i co mogą Ci zaoferować, sprawdzasz czy przyda Ci się to czym się prawią. Szukasz opinii na internecie i kontaktujesz się z nimi. Nie ma tutaj większej filozofii, musisz szukać sama. Ciężko jest określić czego w tym momencie potrzebujesz i kto Ci z tym pomoże ;). Po prostu bądź otwarta na dyskusję z agencjami.

marta149
Posty: 31
Rejestracja: 27 paź 2016 19:30

Re: Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

Post autor: marta149 » 12 wrz 2018 23:58

Jeżeli nie macie nikogo znajomego, kto mógłby Wam polecić dobrą firmę pozycjonującą, to zawsze można dodać po prostu ogłoszenie. W serwisie ogloszenia.taelo.pl można zrobić to bezpłatnie, to bardzo duża baza wykonawców z różnego rodzaju branż, także na pewno znajdziecie fachowca, którego szukacie. Dobre jest to, że tam klienci mogą też umieszczać oceny, także nimi można się też sugerować.

IgorN.
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2018 14:46

Re: Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

Post autor: IgorN. » 08 lis 2018 15:10

Pozycjonowanie, oczywiście dobrze wykonane, to podstawa każdego biznesu. Jedni robią to sami, inni zlecają profesjonalistom - wolny wybór, każdy robi, jak uważa i ma do tego prawo.
Osobiście uważam, że każdy powinien specjalizować się w konkretnej dziedzinie - gdy zepsuje mi się samochód, idę do mechanika, gdy chcę wypozycjonować stronę internetową, zgłaszam się do firmy, która oferuje tego typu usługi (no, chyba że ktoś jest fachowcem w IT, w dodatku zajmuje się pozycjonowanie zawodowo xD).
Firm pozycjonujących jest mnóstwo - jak więc znaleźć uczciwą, rzetelną, wykonującą zadania terminowo? Cóż, nie ma rzeczy niemożliwych (podobno). Ja osobiście korzystam z usług firmy EFECTOWNIA, zanim jednak zdecydowałem się skorzystać z ich usług, wiele wody w Odrze upłynęło :)
Najpierw do nich napisałem, przedstawiłem swoje potrzeby i możliwości budżetowe. Otrzymałem odpowiedź (bardzo szybko). Następnie dowiedziałem się, jakie strony obsługują (okazało się nawet, że kilku znajomych korzysta z pomocy EFECTOWNI xD), przejrzałem te strony, przeanalizowałem i zdecydowałem się na współpracę.
Fachowo, rzetelnie, terminowo. Słowem: SUPER!! Polecam :)

creedo@reddcoin2.com
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2019 10:29

Re: Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

Post autor: creedo@reddcoin2.com » 11 sty 2019 10:31

Warto spojrzeć na referencje i case study danej agencji SEO np. SEMPIRE -> https://www.sempire.pl/referencje.html.
Piszą również dlaczego warto u nich skorzystać z pozycjonowania strony -> https://www.sempire.pl/dlaczego-pozycjo ... mpire.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”