Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Dmuuchany

Re: Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

Post autor: Dmuuchany » 18 kwie 2016 10:34

Na pewno dobre firmy pozycjonujące są wysoko w wyszukiwarce i to na dosyć konkurencyjną frazę dlatego też można się tym sugerować, ale nie tylko tym. Poza tym cena, rodzaj abonamentu itp.

AgnieszkaWawa

Post autor: AgnieszkaWawa » 20 lip 2016 08:17

To tak jak znaleźć dobrego mechanika czy sklep internetowy. Szukaj opinii i przeglądaj asortyment/zakres usług. Sprawdź co do Ciebie pasuje i co mogą Ci zaoferować, sprawdzasz czy przyda Ci się to czym się prawią. Szukasz opinii na internecie i kontaktujesz się z nimi. Nie ma tutaj większej filozofii, musisz szukać sama. Ciężko jest określić czego w tym momencie potrzebujesz i kto Ci z tym pomoże ;). Po prostu bądź otwarta na dyskusję z agencjami.

marta149

Post autor: marta149 » 12 wrz 2018 23:58

Jeżeli nie macie nikogo znajomego, kto mógłby Wam polecić dobrą firmę pozycjonującą, to zawsze można dodać po prostu ogłoszenie. W serwisie ogloszenia.taelo.pl można zrobić to bezpłatnie, to bardzo duża baza wykonawców z różnego rodzaju branż, także na pewno znajdziecie fachowca, którego szukacie. Dobre jest to, że tam klienci mogą też umieszczać oceny, także nimi można się też sugerować.

IgorN.

Post autor: IgorN. » 08 lis 2018 15:10

Pozycjonowanie, oczywiście dobrze wykonane, to podstawa każdego biznesu. Jedni robią to sami, inni zlecają profesjonalistom - wolny wybór, każdy robi, jak uważa i ma do tego prawo.
Osobiście uważam, że każdy powinien specjalizować się w konkretnej dziedzinie - gdy zepsuje mi się samochód, idę do mechanika, gdy chcę wypozycjonować stronę internetową, zgłaszam się do firmy, która oferuje tego typu usługi (no, chyba że ktoś jest fachowcem w IT, w dodatku zajmuje się pozycjonowanie zawodowo xD).
Firm pozycjonujących jest mnóstwo - jak więc znaleźć uczciwą, rzetelną, wykonującą zadania terminowo? Cóż, nie ma rzeczy niemożliwych (podobno). Ja osobiście korzystam z usług firmy EFECTOWNIA, zanim jednak zdecydowałem się skorzystać z ich usług, wiele wody w Odrze upłynęło :)
Najpierw do nich napisałem, przedstawiłem swoje potrzeby i możliwości budżetowe. Otrzymałem odpowiedź (bardzo szybko). Następnie dowiedziałem się, jakie strony obsługują (okazało się nawet, że kilku znajomych korzysta z pomocy EFECTOWNI xD), przejrzałem te strony, przeanalizowałem i zdecydowałem się na współpracę.
Fachowo, rzetelnie, terminowo. Słowem: SUPER!! Polecam :)

creedo@reddcoin2.com

Post autor: creedo@reddcoin2.com » 11 sty 2019 10:31

Warto spojrzeć na referencje i case study danej agencji SEO np. SEMPIRE.

zosia

Post autor: zosia » 27 sty 2019 01:17

Moim zdaniem najlepiej pytać znajomych albo szukać po prostu w sieci. Pozycjonowanie jest bardzo ważne, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to podstawa, ale na efekty na pewno będzie trzeba trochę poczekać.

Klara883

Post autor: Klara883 » 05 lut 2019 12:32

Szukać, szukac i jeszcze raz szukać ;) Sa firmy, które maja bardzo dobre opinie tak jak np agencja Proformat z której korzystam osobiście. Dzięki tej firmie, mój sklep poszedł do góry w wyszukiwarce. Poza tym wybierając agencję dobrze sprawdzić jakie mają doświadczenie, jaki maja abonament etc.

spinka

Post autor: spinka » 08 lut 2019 14:26

Zawsze zlecając pozycjonowanie komuś prywatnie jest pewne ryzyko nieuczciwie prowadzonej roboty, dlatego zleca się tylko profesjonalistom.

Kamilf723

Post autor: Kamilf723 » 13 mar 2019 08:26

Ja również polecam https://efectownia.pl/ są słowni i wykonują swoja prace w terminie. Polecam jeśli ktoś chce mieć użytkowników na stronie i zeby ktos dowiedział się o Waszej firmie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”