Większy ruch na stronie a pozycja w google?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Awatar użytkownika
Zosska88

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

Post autor: Zosska88 » 29 mar 2017 13:07

To z tymi pozycjami i ruchem na stronie to taki niezły paradoks :D

Tytus

Post autor: Tytus » 06 maja 2017 19:48

No jak ktoś posiedzi na stronie, to pewnie dobrze stronie robi. Gorzej, jak wejdzie na 10 sekund i wyjdzie. Takie wejścia to lepiej, żeby ich nie było.

Marzanna

Post autor: Marzanna » 12 cze 2017 12:46

Ktoś tutaj wspomniał o balonach reklamowych, które reklamują naszą stronę. Może rzeczywiście warto reklamować stronę na zewnątrz, nie tylko w internecie ale na ulicy, na festynach, w centrach handlowych, na targach, tam, gdzie się przewija dużo ludzi.

sokrates

Post autor: sokrates » 05 lip 2017 22:19

Ruch nie ma nic do rzeczy. Może być mały ruch, bo strona dopiero raczkuje, ale jest bardzo dobrze zoptymalizowana i dzięki temu pozycjonuje się od dużych podmiotów z dużym ruchem. Wszystko zależy od konstrukcji strony, unikalnych, fajnych treści na stronie i linków, które do niej prowadzą :)

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 28 sty 2019 10:14

Pozycjonowanie, oczywiście dobrze wykonane, to podstawa każdego biznesu. Jedni robią to sami, inni zlecają profesjonalistom - wolny wybór, każdy robi, jak uważa i ma do tego prawo. Osobiście uważam, że potrzebując konkretnej usługi powinniśmy udać się do wyspecjalizowanej w danej dziedzinie firmy. Firm pozycjonujących jest sporo - jak więc znaleźć uczciwą, rzetelną, wykonującą zadania terminowo? Cóż, nie ma rzeczy niemożliwych. Ja osobiście korzystam z usług firmy Semtec. Wybrałem akurat tę firmę, ponieważ już od początku zostałem bardzo dobrze potraktowany, do mojej sprawy podeszli indywidualnie, przedstawiając mi możliwe rozwiązania, które idealnie mieszczą się w moim budżecie. Współpracuję z nimi od kilku miesięcy i muszę przyznać, że efekty ich pracy są świetne. Wzrost liczby klientów w porównaniu do poprzednich lat, praktycznie się podwoił, a ja mam więcej środków na dalszy rozwój swojej firmy. Polecam tę firmę, bo naprawdę znają się na rzeczy i posiadają grono specjalistów, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie.

fiona45

Post autor: fiona45 » 10 lut 2019 14:42

Z ruchem na stronie różnie bywa. Warto pomyśleć tutaj o fachowej firmie, która wykonuje takie rzeczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”