firmy pozycjonujace a moze lepiej samemu?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Kamczatka

Re: firmy pozycjonujace a moze lepiej samemu?

Post autor: Kamczatka » 25 maja 2016 08:06

Ja tam zdecydowanie wolę to komuś zlecić. Prace nad moją stroną firmową prowadzi firma Seofuture, przyznać trzeba, że póki co stają na wysokości zadania.

karolina2

Post autor: karolina2 » 17 lip 2016 18:01

Poczytaj sobie tutaj na ten temat, jest to długi proces i wymaga sporo czasu, także nie wiem czy dasz rade prowadzić biznes i do tego pozycjonować stronę.

cassie86

Post autor: cassie86 » 19 lip 2016 10:28

znajoma pozycjonuje serwis w firmie zewnętrznej, bo mowiła, że jak sama działała, to zajmowało jej to za duzo czasu, a teraz podzielila zadania i ksiegowosc robi firma zewnętrzna i pozycjonowanie seo tez jest wykonywane na zewnątrz firmy

AbiUbu

Post autor: AbiUbu » 21 mar 2019 14:33

Cokolwiek wybierzesz, warto, abyś miała dość dobre rozeznanie, co taka firma robi. To ci się przyda chociażby do oceny efektów ich pracy. Możesz więc coś poczytać na ten temat, ale warto wybrać się na dedykowany kurs, w którym dostaniesz aktualną wiedzę popartą ciekawymi przykładami. Organizowany taki kurs przez WSZiB oferuje także inne dziedziny reklamy, jest to bowiem całościowe szkolenie.

dominica

Post autor: dominica » 22 mar 2019 10:55

Pozycjonowanie nie jest łatwym zadaniem. Łatwo za to coś może pójść nie po Twojej myśli i przynieść odwrotne skutki. Dlatego pozycjonowanie warto zlecić agencjom, które posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, czego przykładem jest agencja interaktywna SOLV.

grazynka12

Post autor: grazynka12 » 28 mar 2019 09:32

Sama bym się za to nie brała bo nie mam o tym zielonego pojęcia. A jak mam to zepsuć to lepiej oddać w inne ręce.

smakosz

Post autor: smakosz » 24 maja 2019 12:23

nie jest to proste jeśli człowiek się na tym nie zna wcale. Ale z drugiej strony, patrzyłem na ofertę kilku firm, które zajmują się tym niby profesjonalnie - dlaczego "niby" - nie rozumiem akcji, gdy ktoś oferuje pozycjonowanie strony np. za 200-300 złotych i mówi żeby wybrać sobie 5-8 fraz. nie na tym to polega. tak naprawdę im więcej fraz w top 10 tym lepiej, top 20 też nie najgorzej.
jeden znajomy korzystał z takiej firmy - miał wybrane 8 fraz. żadna, totalnie żadna nie trafiła do top 10, wszystkie działania doprowadziły do tego że jego strona była max w 3 zakłądce na te hasła i on jeszcze za to płacił...
Zobacz na jakie usterki najbardziej narażone są wózki widłowe: http://kutno.net.pl/artykuly/lifestyle,naprawa-wozkow-widlowych-gdzie-zrobic-to-tanio-i-solidnie,95453.html

teresaoros

Post autor: teresaoros » 30 maja 2019 16:47

Oczywiście, że lepiej zdecydować się na pozycjonowanie strony www przez firmę, jakość nie wyobrażam sobie robić to samodzielnie, to bardzo żmudne działania... :) Wybór odpowiedniego specjalisty to podstawa, nie można też nastawiać się na szybkie efekty, w tym wypadku trzeba mieć trochę cierpliwości.

Magda75

Post autor: Magda75 » 05 cze 2019 18:00

Próbowałam sama zająć się pozycjonowaniem strony mojej firmy ale efekty były mizerny. Można oczywiście próbować to robić samemu ale zajmuje to naprawdę bardzo dużo czasu i wymaga od nas sporej wiedzy w tym temacie bo jak się już później okazało popełniłam kilka błędów które niestety przyniosły odwrotny skutek od zamierzonego i które później firma z którą współpracuję musiała naprawić :( Teraz jestem bardzo zadowolona z efektów pracy i współpracy z firmą która zajmuje się pozycjonowaniem stron i mogę wszystkim ją polecić. Zrobili na początku audyt mojej strony i wtedy właśnie wyszły wszystkie błędy jakie popełniłam przy próbie samodzielnego pozycjonowana a było ich niemało :) Z perspektywy czasu żałowałam, że od początku nie zaczęłam współpracy z nimi i zmarnowałam sporo swojego czasu który mogłam poświęcić na rozwój firmy. Pozdrawiam i powodzenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”