Strona 1 z 5

reklama firmy

: 26 lut 2019 13:03
autor: mamuśka58
Jakie macie pomysły na skuteczną reklamę swojej firmy? Mi się wydaje ze dobre jest to rozwiązanie i to darmowe. Zobaczcie taelo. Tworzy się wizytówkę firmy do portalu. Mozna umieszczać zdjęcia z wykonanych prac, artykuły o działalności w swojej branży i oczywiście dane kontaktowe. Nie tylko reklamujemy swoją dzialalność, ale mamy możliwość pozyskania klientów.

Re: reklama firmy

: 26 lut 2019 15:06
autor: DominikaD32
Reklama firmy w sieci składa się na wiele elementów i warto je odpowiednio ustawić tak aby przynosiły realne korzyści oraz oczywiście wzrost klientów oraz zysków. Jeśli będziesz na etapie poszukiwań odpowiedniej agencji która będzie Ci wstanie pomóc zając się tym i przygotuje m.in audyt marketingowy to sprawdź ofertę iWizerunek z którą współpracę podjęliśmy ponad rok temu i jak na razie wszystko układa się tak jak tego oczekiwaliśmy. Dużo lepiej tez wygląda budowa relacji z klientami którzy również do nas wracają.

Re: reklama firmy

: 27 lut 2019 09:40
autor: yokoyoko
Reklama poprzez gadżety reklamowe jest zdecydowanie najbardziej skuteczna. W szczególności, jeśli jest na nich wygrawerowane logo firmy! Ostatnio poszliśmy w tym kierunku i zgłosiliśmy się do Power Graw. Nie sądziliśmy, że tak przykują one wzrok gapiów. Ludzie zaczęli się interesować naszą ofertą, właśnie przez te gadżety!

Re: reklama firmy

: 28 lut 2019 17:54
autor: harper9
A może taka inwestycja w lajki i suby na YT będzie ok? Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym zakresie tematycznym :)

Re: reklama firmy

: 07 mar 2019 12:19
autor: Koraa
Na reklamie firmy nie można oszczędzać.

Re: reklama firmy

: 26 mar 2019 09:00
autor: Roman77
Zgadzam się, oszczędzać nie warto, ale wyrzucać pieniędzy w błoto również nie warto.

Re: reklama firmy

: 27 mar 2019 07:15
autor: olina788
Ostatnio panuje moda na reklamowanie wielu rzeczy w sieci, w social mediach itd. Wszystko to ma związek z influencer marketingiem. Są nawet agencje, które się tym zajmują. Zerknijcie sobie na ich oferty i propozycje, bo według mnie są bardzo interesujące.

Re: reklama firmy

: 10 kwie 2019 14:34
autor: Bandzia
A co sądzicie o gadżetach reklamowych? Warto w to jeszcze inwestować czy to już przeżytek? Zastanawiam się nad zamówieniem takich karto do gry z logo mojej firmy na rewersie. Myślicie, że taki gadżet się sprawdzi? Czy to dobra forma reklamy?

Re: reklama firmy

: 12 kwie 2019 12:29
autor: dominica
Obecnie podstawą jest reklama w internecie za pomocą mediów społecznościowych czy remarketingu. Pozycjonowanie również jest istotne dla biznesu, gdyż większość z nas korzysta z usług witryn, które znajdują się na pierwszej stronie wyszukiwań. Odpowiednia strategia marketingowa i jej profesjonalna realizacja z pewnością przyniosą efekty i korzyści.

Re: reklama firmy

: 12 kwie 2019 14:39
autor: Wodzirejka12
Form reklamowania jest bardzo dużo i na dobrą sprawę początkującym osobom bardzo ciężko jest wybrać tą, która okaże się najbardziej skuteczna. Ja zdecydowałam się na kampanie reklamowe w social mediach, gdyż jestem zdania, że taka reklama na pewno znajdzie wielu odbiorców mojej firmy.