Program księgowy

…czyli jak wypromować swój biznes.
aldonaxx

Program księgowy

Post autor: aldonaxx » 21 maja 2014 14:25

Tutaj znajdziesz oprogramowania do biur rachunkowych. Realizuje on wszystkie operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli
bilansowej i rachunku zysków i strat, deklaracji oraz różnego rodzaju zestawienia i raporty.

Awatar użytkownika
green

Re: Program księgowy

Post autor: green » 26 maja 2014 19:58

Miedzy innymi do biur rachunkowych przeznaczone jest bardzo dobre oprogramowanie SKP Super Księga Podatkowa
Z okazji jubileuszu - 20 lat na rynku - program dostępny jest nawet z 75 % zniżką.
ksiegapodatkowa.pl

tatiiana
Kontakt:

Post autor: tatiiana » 10 cze 2014 11:31

Sprawdzają się takie programy ? Czy są na tyle prosty że laik w tej dziedzinie ma szanse samemu prowadzić księgowość?

bella91

Post autor: bella91 » 27 cze 2014 12:55

Wydaje mi się, że te programy się sprawdzają, gdyby tak nie było to nikt by z nich nie korzystał. Czytałam ostatnio o programie do prowadzenia księgowości i wydaje mi się, że najlepszy jest Infakt. Moją księgowością na razie zajmuje się księgowa ale poważnie myślę nad tym by zająć się tym osobiście.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 14 lip 2014 10:41

tatiiana pisze:Sprawdzają się takie programy ? Czy są na tyle prosty że laik w tej dziedzinie ma szanse samemu prowadzić księgowość?
Same programy jak najbardziej pomagają i laik jest wstanie się nauczyć, natomiast ogólną wiedzę trzeba mieć bo program daje Ci przeważnie kilka sugestii, ale jak nie wiesz którą wybrać to i tak nic z tego. Kwestia też jakiej wielkości jest zakład. Jeśli jest już większa firma to nie warto bawić się tylko w małe programy księgowe tylko kupić jakiś crm tutaj masz przykład tego, na którym ja pracowałam w mojej poprzedniej firmie baseline.pl, bardzo fajne narzędzie wszystko ze sobą połączone. Dokumenty bardzo płynnie krążyły w programie po całej firmie. Jeśli oprócz księgowości jest magazyn, produkcja czy jeden z tych elementów to i tak będzie taki program koniecznością.

nulka30

Post autor: nulka30 » 29 lip 2014 21:06

A czy w pakiecie office jest jakiś program w którym można prowadzić księgowość? Właśnie przymierzam się do zakupu pakietu office i nie wiem czy będę musiała kupić jeszcze jakiś program do księgowości. Nie mam zamiaru zatrudniać księgowej więc zależy mi na dobrym i prostym w obsłudze programie. Polecicie mi coś?

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 31 lip 2014 16:42

Takie programy są na rynku od jakiegoś czasu, szczególnie te do fakturowania. Ja kojarzę afaktury.pl i chyba więcej osób korzysta z samych programów do faktur niż takich pełnych pakietów, ale to chyba zależy od skali działalności.

arlett

Post autor: arlett » 01 wrz 2014 07:16

Ja zamiast zwykłego programu do fakturowania mam zamiar kupić system Symfonia, który pomoże mi ogarnąć całą firmę nie tylko faktury. Stwierdziłam, że nie będę wydawała kasy na biura rachunkowe i różne programy skoro mogę mieć wszystko w jednym miejscu i dam radę się tym zająć sama. W razie problemów zawsze mogę skorzystać z pomocy technicznej dostępnej na stronie:) A wy wszystkim zajmujecie się same czy macie kogoś do pomocy w firmie?

wika

Post autor: wika » 26 sty 2015 19:01

Mi jakiś czas temu wpadł w oko ten program kadrowo-płacowy http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace i zastanawiam się nad wprowadzeniem go do swojej firmy. Póki co księgowością zajmuje się koleżanka mojej mamy ale coraz częściej słyszę, że chce iść na emeryturę. Nie będę jej zatrzymywała na siłę dlatego szukam jakiegoś dobrego rozwiązania. Korzystaliście kiedyś z tego programu? Jak się sprawdzał?

bella91

Post autor: bella91 » 04 lut 2015 18:28

Z tego co wiem bardzo dobrym programem jest Enova365 i Symfonia. Można dzięki nim ogarnąć finanse firmy i usprawnić jej działanie. Od marca mam zamiar zacząć pracować na tych programach. Póki co mam księgową ale niestety idzie na macierzyńskie. Nie chcę nikogo szukać na jej miejsce więc podczas jej nieobecności będę musiała poradzić sobie sama.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”