Gadżety

…czyli jak wypromować swój biznes.
curly
Kontakt:

Gadżety

Post autor: curly » 29 paź 2011 17:42

świntuszki co miały nadzieję, że o TE gadżety chodzi rozczaruję :hand:

Mam pytanie - jakie gadżety, które gdzieś tam dostajecie cieszą Was, przydają się, używacie wielokrotnie, pamiętacie od kogo są itp. ? Jednym słowem - poszukuję gadżetu dla Medyczny Dla Dzieci, który zda egzamin. Cena nie powinna przekroczyć ok 5zł netto. Max. kwota to 10zł (dla ekstra pomysłu).

olgasza
Kontakt:

Re: Gadżety

Post autor: olgasza » 31 paź 2011 10:05

na pewno używam długopisów, ale bez sentymentu i pamięci od kogo one były - wyrzucam po wypisaniu.
Baloniki - no cóż, nietrwałe i ulotne, ale moje dziecko się cieszy...
Kalendarz formatu A5 do notowania - b. lubię, używam i co roku smęcę ojcu, żeby o mnie nie zapomniał, jak dostanie w pracy...
Podobnie pendrive'y - mam już kilka, używam, pamiętam. I jeszcze parasol mam i plecak promocyjny. I kilka magnesów na lodówce.
Moja córa czasem dostaje jakieś gadżety typu kołatka, gwizdek, czarny piotruś, kredki - lubi, używa i zabrania mi wyrzucać :-)

Natomiast, co się nie sprawdza (dla mnie oczywiście):
- notesy
- kubki
- breloczki
-przytulanki
-kalendarzyki listkowe

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 31 paź 2011 17:40

No właśnie sama mam problem, bo jeszcze nie znalazł się gadżet, który bym zapamiętała.
Dzięki za uwagi, każda jest cenna.

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 31 paź 2011 18:45

Niesty tak jest z tymi gadżetami. Też mam mnóstwo długopisów i notesików. Z dziecięcych rzeczy jako gratisiki lubiałam, np puszki do kaszki. Kręcą mnie też kubeczki i wszelakie pojemniki np na przyprawy. Jeśli gratis ma być do artykułu dziecięcego to moze zapinacz do smoczka albo przybornik na pieluszki( właśnie na to wpadłam bo ostatnio uszyłam siostrze i była bardzo zadowolona;-)

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 02 lis 2011 10:07

Nie lubię tego typu gadżetów, przeważnie są beznadziejnie ozdobione.
Kiedy już coś dostanę, to od razu zastanawiam się jak to ewentualnie np. przemalować :shifty:

Takie już mam zboczenie zawodowe ;)
Ania

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 03 lis 2011 20:47

No właśnie tego się boję. Sama nie lubię dostawać niepotrzebnych rzeczy, bo tyle biedy na świecie. No nic, muszę szukać czegoś przydatnego. :letmethink: Oczywiście jak miałybyście pomysł rzućcie hasło :) I dzięki za opinie, kochane.

olgasza
Kontakt:

Post autor: olgasza » 17 gru 2011 19:11

Wszystko wskazuje na to, że nasz biznestata ma firmę z gadżetami reklamowymi. No. ten ekospray do rąk.
Niektóre wyglądają ciekawie, może da ci zniżkę? :-P

Awatar użytkownika
ekomummy

Post autor: ekomummy » 18 gru 2011 18:00

A materialowa torba na zakupy? Jak wszystkie zachowuje, niezależnie od kogo dostanę :). Dodatkowo logo zobaczą też inni.

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 18 gru 2011 18:17

ekomummy pisze:A materialowa torba na zakupy? Jak wszystkie zachowuje, niezależnie od kogo dostanę :). Dodatkowo logo zobaczą też inni.
Tak, taki pomysł był wiodący ale jest tak okropnie oklepany :letmethink:

Awatar użytkownika
ekomummy

Post autor: ekomummy » 18 gru 2011 20:15

To fakt, oklepany pomysł, ale z gadżetów to chyba jedyna rzecz która mnie cieszy.

Kalendarz lub notes też wydaje się dobry i funkcjonalny. Na długopisach niestety nie zwracam uwagi na logo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”