reklama firmy

…czyli jak wypromować swój biznes.
dominika2

Re: reklama firmy

Post autor: dominika2 » 06 maja 2019 10:45

Witam, chcąc być oryginalnym na rynku i wyróżniać się wśród innych poszukiwałam fajnego kanału reklamy i tak natrafiłam na firmę zajmującą się nadrukami na różnego rodzaju gadżetach, ja dla swoich klientów zamawiałam pendrivy z nadrukiem logo mojej firmy, super sprawa warto skorzystać z tego typu reklamy.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 06 maja 2019 14:13

Ja sama sie nie reklamowałam, a raczej zgłosiłam się do tej agencji reklamowej z Tarnowa. Nie miałam ani narzędzi, ani wiedzy jak wykorzystać internet, mailing czy proste ulotki. Oni mi wszystko opracowali i teraz sprzedaż rokuje i mocno wzrasta. Jestem zadowolona i powiem szczerze, że nie żałuję decyzji współpracy.

kaczusia

Post autor: kaczusia » 15 maja 2019 14:34

Reklama firmy jest bardzo potrzebna, bo to od niej zależy czy nasza firma zyska klientów czy też upadnie. Teraz bardzo dużo osób decyduje się na reklamę w mediach społecznościowych. Ja również prowadzę mały sklep online i korzystałam, a właściwie to korzystam z reklamy na Facebooku dzięki której zyskałam sporo nowych klientów.

Ivvona

Post autor: Ivvona » 21 maja 2019 16:09

Bardzo fajnym pomysłem są gadgety reklamowe, które możemy wysłać w podziękowaniu do naszych klientów.

Lidja

Post autor: Lidja » 22 maja 2019 12:11

Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią, gadgety reklamowe to na prawdę fajny pomysł. Warto je posiadać, gdy klienci korzystają z naszych usług można im dać w prezencie breloczek, kubek czy inny produkt. Chętnie zamawiam takie gadgety.

TorbEko
Kontakt:

Post autor: TorbEko » 11 cze 2019 10:32

W 100% zgadzam się z poprzedniczkami. Gadżety reklamowe są najlepszym sposobem komunikacji niewerbalnej z klientem. Takie proste rzeczy jak breloki, długopisy, torby papierowe, notesy, ołówki, czy nawet koszulki pomagają pozostać marce w świadomości klienta.
https://www.eko-ue.pl/pl/content/38-ekologicznie-wyprodukowane-torebki

mamunia

Post autor: mamunia » 17 cze 2019 22:04

Na reklamę trzeba na pewno postawić i zadbać o wizerunek swojej firmy. Ulotki i gadżety też się sprawdzą. Także tania drukarnia Warszawa oferuje tego typu usługi i można zawsze przyciągnąć nowych klientów. Gdzie tylko się da trzeba się reklamować.

Mizandra

Post autor: Mizandra » 18 cze 2019 08:37

Reklama firmy w dzisiejszych czasach to głównie odpowiednia strona i jej pozycjonowanie w mediach. Jeśli chcesz zaistnieć to musisz być widoczny w sieci a to zapewni ci agencja https://www.qualityfactory.pl/ Wykonają zarówno stronę internetową jak i przeprowadzą wszelkie kampanie promocyjne marki. Dzięki nim będziesz rozpoznawalny i łatwo znajdą cię potencjalni klienci.

nekles

Post autor: nekles » 30 cze 2019 21:33

Reklamując firmę na pewno będziesz miał więcej klientów, marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ przyniesie Ci duże zyski i będziesz cieszyć się dochodami i długotrwałą reklamą

edwinP

Post autor: edwinP » 09 lip 2019 19:33

Ja jestem wierny drukarni Bernardinum z Pelplina pod Gdańskiem. http://www.drukarnia.bernardinum.com.pl/ Mega profesjonalizm i dobre ceny. Kolory mają perfekcyjnie odwzorowane, wszystko wygląda świetnie, zawsze jest wykonane na czas. Drukujemy tam wszelkie firmowe rzeczy (broszury, plakaty, wizytówki, teczki, ulotki i foldery czy kalendarze).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”