problem z oczami

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Lelka

problem z oczami

Post autor: Lelka » 28 kwie 2019 12:29

Suche piekące i swędzące oczy.. to wina popwietrza komputera czy czego? Czytalam o roznych zapaleniach, o nuzencu itd ale nie wiem czy dam rade sama sie zdiagnozowac.. co robic ?:(

scholastyka

Re: problem z oczami

Post autor: scholastyka » 28 kwie 2019 16:25

Ja mysle ze jednak bez okulisty sie tu nie obejdzie.. powodów moze byc oczywiscie multum od zapalenia przez alergie po wspomnianego pasozyta. Na chwile obecną polecam ci używanie chusteczek retinea titiol, bo one nawilzaja i łagodzą podrażnienie. I czym predzej lekarz!

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 29 kwie 2019 22:48

Gdy atakuje Cię łzawienie oczu to możesz mieć duży problem z zapaleniem spojówek.

ewula

Post autor: ewula » 30 kwie 2019 15:14

Najlepiej iść do okulisty ,jeśli ktoś z okolic Oleśnicy to mogę polecić przychodnię One Day Clinic. Bardzo nowoczesna przychodnia i bardzo miła pani doktor. Zawsze mi coś poradzi ,gdyż ostatnio mam problem ze wzrokiem .Na miejscu mogę też wybrać okulary,gdyż na miejscu jest optyk.

samba45

Post autor: samba45 » 03 maja 2019 19:32

To nie ma co czytać tylko trzeba iść szybko do okulisty i wykonać podstawowe badania wzroku. Praca przed komputerem może być obciążająca dla wzroku ale nie powinna dawać objawów zapalenia czy obniżać po odpoczynku jakości widzenia. Masz namiar na dobrego okulistę? w Rybniku polecam się udać do poradni Pryzmat, takiego okulisty to ze świecą szukać jak tam mają. Cały zespół skompletowany idealnie a do tego sprzęt nowoczesny i nowoczesne metody leczenia. Nawet trudne zabiegi wykonują z powodzeniem, leczą, konsultują. I nie trzeba długo czekać na wizytę a ceny są jak najbardziej przystępne.

cholak008

Post autor: cholak008 » 06 maja 2019 18:53

Może najwyższy czas udać się do okulisty? Tylko z jego wsparciem uda Ci się pozbyć tego kłopotu, sprawnie, szybko i w sprawdzony sposób. Mi pomógł Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny z Wrocławia. Tam przeprowadzono stosowne badania, następnie zaś tamtejszy optyk dobrał odpowiednie soczewki dla mnie!

Makaron

Post autor: Makaron » 08 maja 2019 14:38

Jeśli męczą was problemy z oczami. Macie może wadę wzroku, a może dokucza Wam zaćma lub jaskra? Zgłoście się na wizytę do najlepszego Centrum okulistycznego w Polsce, jakim jest Blikpol. Moim zdaniem to najlepsi specjaliści w naszym kraju i w dodatku laserowe korekcje wad wzroku są ich sztandarową usługą.

muffinka

Post autor: muffinka » 29 maja 2019 15:02

Mam zawsze w domu opakowanie kropli nawilżających, te są bardzo fajne, długo działają i są niedrogie, można używać przez 3 miesiące po otwarciu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”